Rakenduse kasutamisel lĂĽlitab Facebook iPhone’i kaamera vaikselt sisse

Viga iOS-i Facebooki rakenduses näitab, et suhtlusvõrgustik võib iPhone’i kaamerate kaudu kasutajaid nuhkida. Eelmisel nädalal võrgus levinud video (10) näitab, et telefoni kaamera on taustal salaja aktiveeritud, kui inimene rakendust kasutab ja voogu sirvib. Seda käitumist korrati testides, mille viis läbi meie uudistetoimetus iPhone 7-ga, samuti mitmed erisõidukid. Apple’i sĂĽsteemides ilmneb probleem ainult eelmisel neljapäeval välja antud iOS 13.2.2-st (7).

Vastake TechTudokinnitas ettevõte viga. „Hiljuti avastasime, et iOS-i jaoks mõeldud Facebooki rakenduse versioon 244 käivitati maastiku režiimis valesti. Selle probleemi lahendamiseks (…) tutvustasime lõpuks vea, mille tõttu rakendus navigeeris osaliselt voo kõrval asuva kaamera ekraanile. de Notícias, kui kasutaja fotot puudutab “.

iOS 13.2: iPhone saab Sirilt uued emotikonid ja privaatsussuvandid

Ăśks ĂĽhest Facebook iPhone’ist võib kaamerat pealt kuulata – Foto: Nicolly Vimercate / TechTudo

Facebook for iPhone võib kaamerat pealt kuulata – Foto: Nicolly Vimercate / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Veel pole teada, kas kaamera on iOS-i vea tõttu avatud või pääsevad suhtlusvõrgustiku rakendused alati juurde mobiiltelefonide tehtud piltidele ja alles nüüd avastati. Katse viib läbi portaal Järgmine veeb näitab, et see võib olla teine ​​võimalus: veebisaidi andmetel küsib Facebook aktiivselt operatsioonisüsteemi luba nutitelefoni kaamera kasutamiseks taustal.

Sotsiaalvõrgustikus ilmuvas videos juhib kasutaja Joshua Maddux tähelepanu sellele, et vea reprodutseerimiseks on vaja teha mõned eritoimingud. Esiteks kerib see voogude kaudu ja pääseb juurde sotsiaalvõrgustike lehtedele. Seejärel avage profiilifoto fännileht ja lohistage pilti veidi alla. Sealt edasi kuvatakse rakenduse taustal, mis peaks näitama ainult voogu, ekraani vasakul kĂĽljel iPhone’i kaamera otsepilti.

„Hiljuti avastasime, et iOS-i jaoks mõeldud Facebooki rakenduse versioon 244 käivitati maastiku reĹľiimis valesti. Parandades selle probleemi eelmisel nädalal (8. novembril) saadaval olnud versioonis 246, tutvustasime lõpuks vea, mis põhjustas rakenduse osalise sirvimise. uudisvoo kõrval asuva kaamera ekraanile, kui kasutaja fotot puudutab. Me ei näe tõendeid fotode või videote ĂĽleslaadimise kohta selle vea tõttu. Saadame Apple’ile täna paranduse. “

Kasutajad saavad end kaitsta, kui pääsete juurde jaotises „Seaded” privaatsusseadetele ja tĂĽhistate kaamera load Facebookile. Viga ei saa taastada Apple’i sĂĽsteemide vanemates versioonides, näiteks iOS 12 või iOS 13.1.3. SEE TechTudo Samuti ei õnnestunud probleemi kontrollida Galaxy S8-ga, milles töötab Android 9 (Pie), ja pole tõendeid selle kohta, et see ilmneks Android 10-s või mõnes muus Google’i operatsioonisĂĽsteemi versioonis.