Rakenduse ĂĽlevaade: kuna mulle meeldib Instagram

Instagram on suhtlusvõrgustik piltide jagamiseks. 50 miljoni kasutajaga silma paistmiseks kogu maailmas kulus vaid kaks aastat…

Tere minu nimi on Darhin Jaze ja ma olen siin uusim kirjanik Showmetech, tugevdada naiskonda. Alustuseks otsustasin rääkida rakendustest, mis mulle meeldivad, ja soovitan: Instagram.

Nagu teada, Instagram on 2013. aasta edukaim piltide jagamise suhtlusvõrgustik. Kuigi esimese Androidi rakenduse esitamine võttis kaua aega ja ilma teiste platvormide eeldatava käivitamiseta iOS, võttis võrk oma muljetavaldava märgi saavutamiseks vaid kaks aastat 50 miljonit registreeritud kasutajad.

Rakendus on eeskuju, mida tuleb järgida ja sellega harjumisel pole palju raskusi. Niipea kui olete selle Google Playst (Android) või iTunes App Store’ist (iOS) alla laadinud, peate registreeruma ja alustama fotode postitamist.

Fotode postitamine on selles rakenduses lihtne ülesanne. Eesmärk pole lihtsalt kujutada meie reaalsust, vaid kasutada fotograafiat kunstilise väljendusena. Saadaval on mitu efekti, alates kontrastist kuni fookuse muutumiseni. Soovitan teil proovida kõiki efekte ja seejärel valida parim.

Kasutage räsimärgid piltidel aitavad uurida. Sellega saate selle saavutada meeldib ja isegi uusi järgijaid. Peal Instagram seal on kogukond nimega Instamission, kus inimesed pildistavad teemal. Osalemiseks on vaja järgida Instamissioni profiili, kasutada räsimärke #Instamission ja missiooninumber teie fotol. Võidab see, kes saab kõige rohkem meeldib.