Rakenduse WifiMan abil saate kontrollida, kui palju teie iPhone teie WiFi-võrgus tarbib

Aegadel, mil Interneti-operaatorid piirasid WiFi frantsiis, on oluline teada, kui palju meie seade tarbib. On rakendusi, mis teevad seda ainult mobiiltelefoniühenduse kaudu, samas kui WiFi-võrke juhtivad rakendused on tundmatumad. Ja seda teeb WifiMan.

DataManiga samadelt loojatelt salvestab see rakendus, kui palju andmeid kohaliku võrgu kaudu alla laadite või saadate.

WifiMan

Esialgu ei pruugi see funktsioon eriti kasulik olla. Lõppude lõpuks ei registreeri see kogu teie võrgu tarbimist (arvutid ja muud seadmed), vaid ainult seadmepõhist tarbimist. Kuid selle tuvastamine, kui palju teie iPhone (või iPad) võrgus tarbib, võib olla kasulik selle paremaks seadistamiseks ja isegi Interneti-tarbivate funktsioonide väljalülitamiseks, isegi teadmata. See on viis säästa raha.

Teine huvitav kasutusala on teada saada, kui palju on konkreetsele võrgule kulutatud, kuna rakendus saab logisid ühendatud võrkudega jagada. Näiteks kui rentite reisil olles lennujaamas piiratud WiFi-plaani, saate teada, kui palju te kulutate. Või kui eelistate kasutada iPadi funktsioone Privaatne juurdepääs Teie iPhone, teil on kontroll oma andmesidevõrgu kasutamise üle, võtke seetõttu seda arvesse kuum koht WiFi-võrguna.

WifiMan

Sellel tööriistal on oma vaatajaskond ja kui arvate, et see võib olla kasulik, proovige seda. Tavaliselt see maksab 3,99 dollarit, kuid selle artikli ilmumise ajal ta oli Tasuta piiratud ajaks. Vaadake seda linki ja kui teil on veel aega, nautige. ?