Rakendused kehakaalu langetamiseks: vaadake 2020. aastaks viit dieedirakendust

LOE: Parimad dieedi- ja treeningrakendused kehakaalu langetamiseks

SEE TechTudo koostas 2020. aastal viie parima tasuta kaalulangetusrakenduse loendi. Enne oma dieedi alustamist on oluline konsulteerida toitumisspetsialistiga, spetsialistiga, kes suudab pakkuda ideaalset dieedirutiini vastavalt oma kehale ja tervisele.

Rakendus kaalulangetamiseks: kuidas tasuta rakendusega teada saada, kui palju kaloreid on igas toidus

Rakendus kaalulangetamiseks: kuidas tasuta rakendusega teada saada, kui palju kaloreid on igas toidus

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

MyFitnessPal on kehakaalu langetamise rakendus, mis aitab kasutajatel mõista oma toitumisharjumusi, registreerides tarbitud kalorid. Dieedirakenduses on rasvade, valkude, süsivesikute ja kolesterooli jälgimine ning lisaks kiire ja lihtne toidulogi, kus on võimalik teie valitud toitu säilitada, täiendada ja toetada.

Lisaks võimaldab see tarkvara ühenduda teiste rakenduste ja seadmetega, nagu Garmin, Runtastic, Endomondo ja Strava. See rakendus pakub lisatasu versiooni 38,63 R $ kuus või 193,29 R $ aastas. Tasulises paketis on võimalik teha ühe kuu tasuta prooviversioon, reklaamid puuduvad, eksklusiivne sisu ja toiduanalüüs puudub.

1/5 MyFitnessPal on kaalulangetusrakendus, mis töötab nagu toidupäevik – Foto: Reproduction / Julia Marques

MyFitnessPal on kaalulangetusrakendus, mis töötab nagu toidupäevik – Foto: Reproductions / Julia Marques

Dieet ja tervis on kehakaalu langetamise rakendus, mille eesmärk on sõnastada oma kasutajate jaoks toitumisalane haridus. See programm pakub vestlusi toitumisspetsialistidega, mis aitab teil kaalust alla võtta ja vormis püsida. Dieedirakenduse üks tugevusi on see, et kõigis toiduraamatutes on söödud toiduainete üksikasjalikum jälgimine. Tarkvara soovitab ka teie jaoks ideaalsete kaloritega sööki.

2/5 Dieet ja tervis on kaalulangetusrakendus, mis aitab toitu ĂĽmber kujundada – Foto: Reproduction / Julia Marques

Dieet ja tervis on kaalulangetusrakendus, mis aitab toitu ĂĽmber kujundada – Foto: Reproduction / Julia Marques

Strava on kaalulangetusrakendus, mis toimib sportlaste sotsiaalse võrgustikuna. Mõnes piirkonnas on võimalik osaleda ka ratta- või jooksugruppides, lisaks sellele, et saate jälgida imetletud sõpru või sportlasi. Selle rakenduse eesmärk on jälgida kasutaja aeroobset füüsilist aktiivsust, et pakkuda soovitud kehakaaluga tervislikumat elu. Rakendus jälgib ka rattasõitu, rulluisutamist, kaljuronimist, crossfiti ja ujumistreeninguid.

Kaalukaotuse rakendusel on tasuta versioon, mis võimaldab kasutajatel nautida erinevaid modaalsusi, kuid pakub ka täpsemate märkmete ja rutiinse analüüsiga esmaklassilist paketti “Strava Summit”. Straval on segmentide kaupa paremusjärjestus, kus on võimalik kontrollida selle klassifikatsiooni populaarsetel teelõikudel või radadel.

3 of 5 Strava on kehakaalu langetamise rakendus, mis jälgib kehalist aktiivsust – Foto: Reproduction / Julia Marques

Strava on kehakaalu langetamise rakendus, mis jälgib kehalist aktiivsust – Foto: Reproduction / Julia Marques

Kerge köögi juhend on dieedirakendus, mis pakub retsepte valgus tuleb ette valmistada. Selles kaalulangusrakenduses on valik kaloreid sisaldavat magusat, soolast, salatit ja mahla, valmistamisaeg ja foto igast toidukorrast. See tarkvara võib olla kasulik neile, kes ei tegele ainult füüsilise treeningu, vaid ka hea toitumisega.

4 5-st Guia da Cozinha Light on kehakaalu langetamise rakendus, mis pakub kergeid dieediretsepte – Foto: Reproduction / Julia Marques

Guia da Cozinha Light on kehakaalu langetamise rakendus, mis pakub kergeid dieediretsepte – Foto: Reproduction / Julia Marques

Suurepärane on kaalulangetusrakendus, mis pakub igapäevases toidus ja kehalises tegevuses välja tegelikke muutusi. Rakendus toob kasutajatele eesmärgi kogu päeva jooksul kokku saada, see on tööriistade suur erinevus, sest selle eesmärk on õppida uut igapäevast rutiini. Peale selle on tasuline versioon, kus kasutaja saab üksikasjalikuma ja isikupärastatud hinnangu ja analüüsi.

5/5 Suurepärane on kaalulangetamise rakendus, mis pakub välja eesmärkide täitmise – Foto: Reproduction / Julia Marques

Great on kaalulangetamise rakendus, mis pakub välja eesmärkide täitmise – Foto: Reproduction / Julia Marques

Mis on teie telefonis parim rakendus? Kommenteerige TechTudo foorumit.

Kuidas iFoodis allahindluskoodi registreerida

Kuidas iFoodis allahindluskoodi registreerida