Rakendusega ühilduv iTunes'i versioon saab uued värskendused

Rakendusega ĂĽhilduv iTunes’i versioon saab uued värskendused

Selle käivitamisega iOS 11 (ja uus App Store) otsustas Apple eemaldada iTunes’i rakenduste halduse arvutites. See tähendab, et nende jaoks, kes on iTunes’i versioonile 12.7 värskendanud, pole enam võimalik arvutist või Macist iPhone’i ja iPadi rakendusi alla laadida ja installida.

See tekitab muidugi teatud suminat, eriti ettevõtete jaoks, kes haldavad oma rakendusi arvutite abil mitmel erineval seadmel. Sel põhjusel on Apple lõpuks välja andnud iTunes’i paralleelse versiooni, mis taastab arvutis olevate rakenduste haldamise. See versioon on mõeldud ettevõtetele, kuid seda saavad kasutada me kõik.

Ja just seda on just värskendatud. Nädalavahetusel avaldas Apple uue versiooni 12.6.4 koos veaparanduste ja väiksemate parandustega. Iga platvormi otselingid on järgmised:

Kui soovite kõiki iPhone’i ja iPadi rakendusi oma arvutis hoida (neile juurdepääsu jätkamiseks, kui need App Store’ist kaovad), soovitame installida ĂĽlaltoodud iTunes’i versioon.

Kui te ei hooli rakenduste arvutisse salvestamisest ja laadite need hea meelega otse App Store’ist alla, kui vajate, saate jätkata iTunes’i uusima versiooni kasutamist, pole probleemi.