Rakendusehaldur: 5 võimalust Android-telefonidele | Juhataja

Rakendusehaldur: 5 võimalust Android-telefonidele | Juhataja

Rakendusehalduri funktsioon on mobiiltelefonile installitud rakenduste haldamine. See programm aitab vabastada telefonimälu ja muuta nutitelefonid kiiremaks selliste funktsioonide abil nagu massrakenduste eemaldamine või rakenduste ülekandmine SD-kaardile. Lisaks saavad mõned rakenduste haldurid tuvastada taustal olevaid programme ja kustutada seadmest mittevajalikke faile. Vaadake allolevat viit Androidi rakendusehalduri valikut.

LUGEGE: 600 miljonit korda alla laaditud rakendus koostab mobiilil arveid ilma loata

Saate teada, milline Androidi rakenduste haldur vastab teie vajadustele kõige paremini Foto: Fernanda Lutfi / TechTudoSaate teada, milline Androidi rakenduste haldur vastab teie vajadustele kõige paremini Foto: Fernanda Lutfi / TechTudo

Saate teada, milline Androidi rakenduste haldur vastab teie vajadustele kõige paremini Foto: Fernanda Lutfi / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Android-seadme optimeerimiseks kasutage rakendusehalduri tööriista. Foto: Reproduo / Fernanda LutfiAndroid-seadme optimeerimiseks kasutage rakendusehalduri tööriista. Foto: Reproduo / Fernanda Lutfi

Android-seadme optimeerimiseks kasutage rakendusehalduri tööriista. Foto: Reproduo / Fernanda Lutfi

Rakendusehalduril on tööriistad, mis hõlbustavad teie mobiiltelefonis rakenduste allalaadimist, eemaldamist ja desinstallimist. Mobiiltelefonil olev juur ei pea rakendust kasutama, kuid see täiustab programmi funktsionaalsust, võimaldades lisaks rakenduse desinstallida seadme enda opsüsteemist ka tausta installida ja eemaldada. See rakendus vajab luba ka APK-de haldamiseks telefonis ja rakenduste tellimiseks vastavalt kasutusandmetele.

Intuitiivsel ja portugali liidesel on põhiekraan, millele pääseb kiiresti juurde kõigi telefoni installitud rakenduste loendile. Indeks pakub konkreetsete rakenduste leidmiseks filtri- ja tekstiotsingu võimalusi. Rakendusehalduri külgmenüü teavitab installitud ja desinstalleerimata rakendusi, APK-faile, akusid, andmete kasutamist jne.

Terminaatorirakenduse abil saate tuvastada, millised rakendused töötavad taustal Foto: Reproduo / Fernanda LutfiTerminaatorirakenduse abil saate tuvastada, millised rakendused töötavad taustal Foto: Reproduo / Fernanda Lutfi

Terminaatorirakenduse abil saate tuvastada, millised rakendused töötavad taustal Foto: Reproduo / Fernanda Lutfi

App Terminator tuvastab taustal töötavad rakendused, mis takistavad operatsioonisüsteemi kiirust muude toimingute tegemisel. Seejärel peatab rakenduste haldur pahatahtliku programmi mälu vabastamiseks ja seadme töötlemiskiiruse taastamiseks.

Rakenduse avakuval kuvatakse kõigi telefoni installitud rakenduste hõivatud mälu, mis lihtsustab kõige raskema programmi tuvastamist ühe nupuvajutusega. Terminaatori rakendusel on ka automaatne lõpetamise funktsioon, mis hoiab ära rakenduse taaskäivitamise kasutaja poolt. Lisaks võimaldab ignoreerimise loend valida haldurist "haavamatuid" rakendusi, nii et te ei kustutaks puhastamise ajal kogemata kasulikku tarkvara.

AppMgr III lihtne ja intuitiivne liides muudab ressursside kasutamise hõlpsaks Foto: Reproduo / Fernanda LutfiAppMgr III lihtne ja intuitiivne liides muudab ressursside kasutamise hõlpsaks Foto: Reproduo / Fernanda Lutfi

AppMgr III lihtne ja intuitiivne liides muudab ressursside kasutamise hõlpsaks Foto: Reproduo / Fernanda Lutfi

AppMgr III-l on lihtne liides, mis kuvab põhiekraanil kõiki mobiiltelefonile installitud rakendusi, nende kõigi hõivatud ruumi ja ülejäänud seadme kogu ruumi. Sellelt lehelt on võimalik kontrollida loendis olevat kindlat rakendusteavet, vaadata seda Play poes, kustutada mobiilist jne.

Rakenduse peamenüü sisaldab selliseid funktsioone nagu rakenduste teisaldamine sisemisse või välimisse salvestusruumi ja rakenduste külmutamine, et peatada kogu nende tegevus, et mitte tarbida CPU-d ega mäluressursse. AppMgr III suvand "Halda rakendusi" võimaldab vahemälu tühjendada või rakendusi korraga kustutada ja sõpradega jagatavaid rakendusi hallata.

4. Task Manager

Nutitelefoni jõudluse parandamiseks kasutage Task Manager'i täpsemat mälu optimeerijat. Foto: Reproduo / Fernanda LutfiNutitelefoni jõudluse parandamiseks kasutage Task Manager'i täpsemat mälu optimeerijat. Foto: Reproduo / Fernanda Lutfi

Nutitelefoni jõudluse parandamiseks kasutage Task Manager'i täpsemat mälu optimeerijat. Foto: Reproduo / Fernanda Lutfi

Task Manager on rakendus, mis parandab mobiilset jõudlust. Desinstallige mitu rakendust korraga ja kustutage rakenduse loodud tarbetud failid, et suurendada nutitelefonis saadaolevat ruumi.

Erinevalt teistest andmesalvestusele keskendunud halduritest kuvab see ka mobiiltelefonide kasutatavat RAM-mälu. Task Manager toob põhiekraanilt peamised funktsioonid, nagu täiustatud mälu optimeerija, vahemälu puhastaja, desinstallija ja seadme olek.

5. Rakenduse varundamise taastamise ĂĽlekandmine

Rakenduste varundamine ja taastamine rakenduse varundamise abil taastamise ĂĽlekande foto abil: Reproduo / Fernanda LutfiRakenduste varundamine ja taastamine rakenduse varundamise abil taastamise ĂĽlekande foto abil: Reproduo / Fernanda Lutfi

Rakenduste varundamine ja taastamine rakenduse varundamise abil taastamise ĂĽlekande foto abil: Reproduo / Fernanda Lutfi

Varundamine Varundamise taastamine Transfer hõlbustab rakenduste varundamist ja taastamist, loetledes kõik telefoni rakendused, lisaks omavad filtrid ja otsingutööriistad konkreetsete programmide leidmiseks. See rakendus pakub SD-kaartide varukoopiaid, pakkide varundamist, rakenduste installimisel automaatset varundamist ja mitme versiooni varukoopiaid.

Halduri muud funktsioonid on taastamine (partiis või SD-kaardi rakendustes) ja teatud rakenduste kiire eemaldamine. Samuti saate saata või vastu võtta rakendusi, otsida viiruseid ja skannida APK-sid.

iPhone 4 (iOS): miks ma ei saa rakendusi App Store'ist alla laadida? Esitage TechTudo foorumis kĂĽsimusi.

Kuidas kasutada rakendust WhatsApp Cleaner rakenduse failide puhastamiseks

Kuidas kasutada rakendust WhatsApp Cleaner rakenduse failide puhastamiseks