Kuidas Android-nutitelefoni kaudu rakendusi alla laadida

Rakenduste allalaadimine Androidi nutitelefoni kaudu

Androidi kasutajatel on Google Play poes, Google'i rakenduste poes, saadaval sadu tuhandeid rakenduste ja mängude valikuid. Kõigi nende võimaluste kasutamiseks peab teil olema Google'i opsüsteemi pakkuva tootja nutitelefon. Küsides kõige kogenumatelt kasutajatelt litsentse ja võttes arvesse, et suur osa brasiillastest on ostnud või hakkavad ostma oma esimest Androidi, näitame täna teile, kuidas alla laadida personaalarvutite ja nutitelefonide kaudu Androidi rakendusi.

Kuidas nutitelefonis rakendusi alla laadida arvuti abil

Android-i rakenduste turul on üks suuri edusamme tehtud juba pikka aega võimalusega installida rakendused nutitelefoni või tahvelarvutisse arvuti kaudu, ilma et peaksite seadet masinaga ühendama. Esimene samm on kontrollida, kas teie mobiil on ühendatud Internetiga 3G või Wi-Fi kaudu. Seejärel avage selle lingi kaudu oma arvutis Google Play poe veebisait ja sisestage lehe paremas ülanurgas (NB! Play poes kasutatav konto peab olema Gmaili meil, mis on sama, mis lingitud teie Android-seadmega).

Nii et pärast allalaaditava rakenduse valimist – kasutage kiirotsingukasti – näete rakenduse nime, selle ikooni ja rohelist kasti sõnaga Install, nagu allpool näidatud:

googleplayapplicationinstall
Rakenduse näidis Google Play poe töölauaversioonis. / ANDROIDPIT

Kui klõpsate nupul Installi, avaneb uus aken, kus Google Play teavitab rakenduse luba, kui see sisaldab sisemist ostu ja menüüd seadme valimiseks, kuhu soovite selle installida, kui teil on mitu registreeritud. Pärast kõigi andmete kontrollimist klõpsake protsessi lõpuleviimiseks uuesti nuppu Installi: