"Rakenduste planeedi" žürii süüdistas Apple programmi ebaõnnestumises

Ambitsioonikate ja miljardäride ettevõtmiste jaoks algasid Apple'i esimesed sammud algses sarjas vasaku jalaga: tõsielusaated Rakenduste planeet, ettevõtte esimene algupärane toodang, mis debüteeris Apple Musicus, läks tegelikult välismaailmas välja Ma ökosüsteemi või ettevõtte spetsiaalsesse sõidukisse ning, mis veelgi hullem, pool tosinat kassi, keda ta nägi, polnud sarja kohta palju positiivset.

Nüüd kritiseerib selle sarja teostust pigem seestpoolt, žürii Gary Vaynerchuk. YouTube'is saadaoleva podcasti viimases osas on ettevõtjad (ja Interneti-isiksused) tõsiseltvõetavad tõsielusaadete ja Apple'i moodi tootmisturunduse osas, süüdistades Cupertino juhte programmi tõrgetes.

Sarja algus algab kell 26'40 ".

Vaynerchuki sõnul oli sarja arutamist ja selle avalikustamist arutav kohtumine asjatu, mis pani isehakanud turundusgeeniuse ettevõtjal oma põse kuni verejooksuni hammustama.

Järgisin Apple'i programmi, Rakenduste planeet, Gwyneth (Paltrow), Will (.i.am), Jessica Alba ja mina. Ja Apple ei kasuta mind ega Vaynerit turunduse tegemiseks ja see teeb kõik valesti. Õun! () Ma saan aru, et kui ma olen kodus, olen suur inimene ja see on minu kodu, iga kord, kui ma sisu loon, olen ma kodus. Kuid kui ma olen kellegi teise kodus, kutsutakse mind üles üles näitama austust. Teid üllatab, kuidas ma käitun Apple'i turunduskoosolekutel. Mu põsed veritsesid igal koosolekul palju, sest ma hammustasin seda, minu keel kukkus praktiliselt suust.

Vaynerchuk rõhutas, et tema kaaskohtunikud olid kõik väga tublid ega vastutanud üldse programmi ebaõnnestumise eest, kuid lisas, et Apple ei ole suutnud Jimmy Iovine'ile lavastuses rohkem tähelepanu pöörata.

Apple ei reageeri ettevõtjate kommentaaridele ja ka meie ei tea tulevikust Rakenduste planeet kuigi praegu võib kindlalt öelda, et juhul, kui teisel hooajal seda tõenäoliselt ei juhtu, ei näe me selles Vaynerchukit kindlasti.

läbi Maci kultuse