Räppar Lil Wayne võidab raadios Beats 1 uue saate

Ameerika räppar Lil Wayne on Apple Musici raadiosaate juhtimiseks uusim nimi Võita 1. Helistati Noore raha raadio, see programm tegeleb muusika, spordi ja muuga seotud kĂĽsimustega – mõne väga mõjuka tegelase abiga.

Ăśks programmi esimestest kĂĽlalistest oli Wayne’i kodulinna (New Orleans) linnapea, LaToya Cantrell. Veel ĂĽks kĂĽlaline, kes liitus räppariga käivitusepisoodis (mis eetris eelmisel reedel), oli NFL ja MLB legendid, Deion Sanders.

Sel reedel, kell 19.00 EST, on see tõesti teie oma ?? esitleb filmi ESIMENE osa NOOR RAHA! Kajastame sporti, muusikat, komöödiat … kõike! Teeme esimesed minutid IG Live’is ja siis liigume FULL-i ĂĽlekande jaoks lehele @applemusic! Kuni reedeni! ??

See pole esimene partnerlus Wayne’i ja Apple Musicu vahel: 2016. aastal avaldas Apple dokumentaalfilmi “Enne Anythangi: Cash Money Recordsi lugu ”, mis jutustab loo hiphopi sildist Cash Money Records, mis viis Wayne’i maailma.

Raadiojaamadel (mis on kuulajatele tasuta, isegi kui nad ei ole Apple Musicu tellijad) on muid programme, mille on alla kirjutanud valdkonna suurimad nimed, sealhulgas Kanada lauljad Drake, mis kureerib OVO HELIRAADIOja trinidiaani räppar Nicki Minaj, saatejuht Raadio kuninganna, teiste hulgas.

Cult of Maci kaudu