Rappi Entertainment: võidukas mäng, reaalajas ja voogesitatav muusikarakendus

Rappi teatas kolmapäeval (8) meelelahutustoodete turule toomisest platvormil. Rakendus, mis on saadaval nii Androidi kui ka iPhone’i (iOS) telefonidele, pĂĽĂĽab olla superäpp (programm, mis akumuleerib mitu funktsiooni), lisades Brasiilia kasutajatele Rappi Entertainmenti. Covid-19 põhjustatud sotsiaalse isolatsiooni tõttu kasvab see ĂĽha enam, kuna see pakub farmaatsiatoodete, supermarketite ja muude sektorite tooteid, see uus vertikaal pakub kasutajatele otseĂĽlekandeid, elus ostmisi, muusika voogesitust ja otsemänge rakendus.

LOE: Rakendus leiab odavamat toitu ja viib selle koju; oska kasutada

Ettevõte lubab mängijatele, kes täidavad väljakutseid uutes Rappi mängudes, allahindlusi ja virtuaalset raha ning garanteerib, et Rappi Music, mille tellimusväärtust pole kindlaks määratud, pakub turukonkurentidega sarnaseid kollektsioone konkurentsivõimelise hinnaga.

Ăśks 1-st Rappi vertikaalse meelelahutuse debĂĽĂĽdist superappis – Foto: Clara Fabro / TechTudo

Rappi vertikaalne meelelahutusdebĂĽĂĽt superappis – Foto: Clara Fabro / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Uus Rappi Entertainment vertikaal lisab rakenduste tarnimisele ja teenuste pakkumisele erinevaid funktsioone, tuginedes turu-uuringutele ja rakenduse kasutajatega fookusgruppidele. Rappi Games sisaldab umbes 150 mängu ja ettevõte soovitab neid mängida, oodates näiteks platvormil tellimuste saatmist.

Võimalik on kontrollida teiste mängijate hinnanguid ja mängida üksi või koos, luues kasutaja valitud rühmad. Rappi lubab platvormi missioonisaavutused ja väljakutsed konverteerida „tegelikeks“ hüvedeks, näiteks sooduskupongide kujul või RappiCr-krediitidena (virtuaalne valuuta, mida saab kasutada rakendusesiseste ostude korral).

Rappi muusika voogesitus seevastu toob žanrirakendustesse ühise liidese ja jõuab rakendusteni lähinädalatel, hiljem sel kuul. Sellel teenusel on toodete ostmiseks agregaat ja tellimishind on alles väljatöötamisel. Rappi Brasiilias asuva presidendi Sérgio Saraiva sõnul on lootus, et selle hind on voogesitatavate konkurentide suhtes konkurentsivõimeline, lubades „soodushindu praktiliselt sama lauluvalikuga“.

Rappi astus Live-sündmuste sektsiooni debüüdiga ka elurežiimi, mis on uue koronaviiruse pandeemiaga tõusuteel. Otseülekanne võib olla tasuline või tasuta, esitlused võivad ulatuda muusikast ja tundidest loenguteni. See prognoos on mõeldud 50 ürituse korraldamiseks kuus.

Otseülekannetega integreeritakse tööriist Live Shopping, mis võimaldab teil esitluste ajal müümiseks tooteid lisada. Kaameras kuvatud üksused saavad otsetee telefoni ekraani alumisse ossa, et osta otse rakenduses. Uus ressurss loob võimalused sponsoreeritud kaubamärkide monetiseerimiseks (ettevõtte omanike seisukohast), kasutades anonüümseid andmeid Rappi kasutajate käitumise kohta soovitud sihtrühma kujundamiseks.

Kas Amazon saadab Brasiiliasse? Uurige seda TechTudo foorumitest.

Kütuse ja õlle kohaletoimetamine: 5 uudishimulikku kohaletoimetamise rakendust

Kütuse ja õlle kohaletoimetamine: 5 uudishimulikku kohaletoimetamise rakendust