Rappi hakkab kaubanduskeskusi tarnima tunni aja jooksul

Rappi hakkab kaubanduskeskusi tarnima tunni aja jooksul

Rappi teatas reedel (13) platvormil uuest kättetoimetamise viisist: Rappi Mall. See funktsioon võimaldab kaubanduskeskuse poes veebis tehtud oste tarnida kohaletoimetamise rakenduse klientidele vähem kui tunni jooksul.

LOE: saatjad kurdavad rakenduste saatmisest ilmajäämise üle

Suuremad turumärgid on ĂĽhinenud uudsusega, mille peamine eesmärk on vähendada jaemĂĽĂĽjate tarneaegu kaubanduskeskustes: „NĂĽĂĽd on platvormi kasutajatel nĂĽĂĽd juurdepääs veebituru põhikategooriatele, kuid erinevusega: miks oodata päevi teie toote kättesaamiseks. Kas soovite seda kodus, kui teil on see vähem kui tunni jooksul? “Ăśtles Brasiilias Rappi e-kaubanduse direktor Eduardo Sodero.

1 ĂĽhes Rappi pakub ostukauplustes tehtud ostude jaoks nĂĽĂĽd kuni ĂĽhe tunni kättetoimetamisteenust – Foto: Barbara Mannara / TechTudo

Rappi pakub nĂĽĂĽd kuni tunnise kättetoimetamisteenuse kaubanduskeskuste kauplustes tehtud ostude jaoks – Foto: Barbara Mannara / TechTudo

Tarbijate nädal 2020: kas soovite osta soodushinnaga mobiiltelefone, telereid ja muid tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Rappi Mall teeb ettepaneku pakkuda kaubanduskeskustes fĂĽĂĽsiliste kaupluste poolt mĂĽĂĽdavate toodete rakendusesiseseid tooteid. Kui kasutaja on rakendusesisese ostu sooritanud, pakitakse soovitud kaup partneripoes ja ettevõtte tarnija võtab selle kaubanduskeskuses kätte. Rakendus on omandanud uued filtrid, et muuta Rappi Mall’i otsimine lihtsaks, valikutega nagu ĂĽksus, hind, sugu ja suurus.

Rappi saadetud tootekollektsiooni mitmekesistamise uudsus, mis varem oli suunatud peamiselt supermarketikaupadele ja toidukaupadele. Praegu on Rappi Mallil 50 kaubamärki, nagu Fast Shop, Saraiva, Vivo, Imaginarium, Multicoisas, Decathlon, L’Occitane jt.

Ettevõte plaanib aasta lõpuks Rappi Mall registreerida kuni tuhat partnerbrändi, tuues rakendusse uusi tooteid, näiteks kirjatarbeid, mänguasju, seadmeid, elektroonikat, rõivaid ja isegi lõhnaaineid.

Lisaks pakub Rappi uue teenuse käivitamise avalikustamiseks 20% soodustusega vautšerit Rappi Mall’i esimese ostu puhul. See reklaam kehtib PayPali kaudu tehtud maksete puhul, mille allahindlus on kuni 50 USA dollarit ja minimaalne ostusumma 200 USA dollarit. Järelmaksu saab teha kuni kĂĽmne intressivaba osamaksena.

Kuidas osta App Store’ist kinkekaarti? Esitage kĂĽsimus TechTudo foorumis.

Kütuse ja õlle kohaletoimetamine: 5 uudishimulikku kohaletoimetamise rakendust

Kütuse ja õlle kohaletoimetamine: 5 uudishimulikku kohaletoimetamise rakendust