Raspberry Pi-l on juba versioon 2.0

Raspberry Pi-l on juba versioon 2.0

Raspberry Pi Fond teatas äsja järgmise kuu algusest odava Raspberry Pi arvuti teise versiooni kättesaadavusest koos uue mudeliga, mis tutvustab mitmeid uusi asju nii arenduse, töö kui ka montaažistruktuuri osas.

Oma veebisaidil avaldatud avalduse kohaselt ĂĽtles organisatsioon, et mikroarvuti uus versioon “ei näita olulisi muudatusi” võrreldes esimese versiooniga, väites, et ta ei usu, et muudatused on uue versiooni ootamiseks piisavalt olulised, “kui tal pole spetsiaalseid nõudeid lisamiseks koodekid või on vaja paigaldada avad tööstuslikuks kasutamiseks.

Raspberry Pi versiooni 2.0 jaoks on tootja tellinud neli muudatust: toe toide USB-porti; fikseeritud vead, mis on seotud HDMI-ühendusega arvuti ja teleri vahel; tutvustas vooluringi lähtestamine; ja lisasid uued kinnitusavad Raspberry Pi rakendamiseks erinevatesse olukordadesse.

2011. aasta detsembris esitletud ja tänavu jaanuaris turule toodud Raspberry Pi on mikroarvuti, mis maksab 32 eurot ja mis on olnud saadaval hulgaliselt alates eelmise aasta juulist, pärast seda, kui esimese üksuse otsimine põhjustas selle laost otsa saamise.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi