RAVEfinity – laadige Ubuntu keskkond ja valgus alla lamedas reĹľiimis

Mulle meeldib eriti Ubuntu teema, kuid see on “klassikaline”, et mitte seda vanaks nimetada ja võite soovida visuaalset värskendust, et muuta teie sĂĽsteem kaasaegsemaks, see on täpselt RAVEfinity välja töötatud teema ettepanek.

Ehkki olen nõus, et standardteema on aegunud, on värvimäng siiski huvitav ja mulle meeldib sĂĽsteemi teemat veidi muuta, kuid miski ei muuda selle algset visuaalset identiteeti, nii et proovisin kasutada teemat, mis säilitab endiselt standardi. “Must / valge / oranĹľ”, kuigi seal on armas võimalusi koos teiste nĂĽansside, isiklike asjadega.

Ăśks lahedamaid teemasid Ubuntu vaiketeema GTK täiustamiseks on teema nimega „Ambiance & Radiance FLAT”. RAVEfinity, kogu maailmas koos töötavate disainerite rĂĽhm. Neil on mõned erinevad värvid, mis erinevad algsest Ubuntu värvimustrist, kuid neil on ka mõned variatsioonid, mis parandavad “originaalset oranĹľi”, kui tead, mida ma mõtlen.

Läheme pikemalt mõtlemata installi:

Seda saab teha projekti RAVEfinity PPA hoidla kaudu. Jätan alloleva käsu teie installimiseks, kuid on hea märkida, et kui terminal teile ei meeldi, on installimine võimalik täielikult graafikarežiimis, nii et pole mingit vabandust, eks?

Näpunäide: Siit saate teada, kuidas kasutada PPA-d ilma terminali vajamata

sudo add-apt-repository ppa:ravefinity-project/ppa 
sudo apt-get update 
sudo apt-get install ambiance-flat-colors radiance-flat-colors

Kui pakett on installitud, aktiveerige lihtsalt kasutatav teema Ühtsuse näpistamise tööriist, naudi ja näeme hiljem!