Razer hakkab tootma isegi kaubamärgi allkirjaga kujundusega grille

Mõnikord osutuvad 1. aprilliks tehtud “kahjutud” naljad ootamatu ulatusega, nii et andke Razerile teada. Kõik sai alguse projektist Breadwinner, mis oli lahkumisbränd, et tähistada kuulsat aprillinalja. Selles videos jagatakse tootja Tawaini valmistatud röstri videot, millel on roheline LED, mis on tüüpiline selle kaubamärgi tootele ja mis tähistab spetsiaalselt röstsaiale logo, kui nad seadmest maha hüppavad.

Kindel on see, et video ringleb ja ettevõtte tegevjuht Min-Liang Tan läheneb tänaval pidevalt rösterit nõudma, isegi pärast seda, kui on selgitatud, et see kõik oli firma kuupäeva tähistamiseks nali. Facebooki fännigrupi “Give us toaster Razer” lõi meeskond ise, omamoodi allkirjastatud bassina, paludes projekti jätkamiseks miljonit meeldimist, samas kui Min-Liang Tan palus oma fännidel mitte meeldida, et “need tüübid on kamp fanaatikuid. Pöörake sellele tähelepanu ”, justkui muudaks see fänne veelgi laastatumaks.

Kindel on see, et ettevõtte tegevjuht on lõpuks väljakutse vastu võtnud, lubades verstapostini jõudmise korral rösterit (midagi, mida ma isiklikult ei usu, et see juhtub), lisades, et iga fännide tehtud tätoveering, mis vihjab seadmele, võrdub igaĂĽhe 100 000 meeldimisega. Kindel on see, et 12 fänni ilmus tätoveeringutega, nii et see tulenes 1,2 miljonist meeldimisest – sellel lehel on sõna otseses mõttes 45 000 jälgijat.

Nagu lubatud, läks Razeri juht börsile ja kinnitas, et paneb grilli kujundamiseks kokku meeskonna („karjub“ NVidia, Inteli ja isegi suurärimees Elon Muski abile), milleks võib kuluda mitu aastat, kuid lubab näidata projekti edenemist. Pärast 1. aprilli jant kulus projekti käivitamiseks viis aastat, 45 meeldimist ja 12 tätoveeringut …

tek razeri röster “data-title =” tek razeri röster – Razer hakkab tootma isegi kaubamärgi allkirjaga rösterit – SAPO Tek “> razer tek röster