Readdle kujundas ĂĽmber rakenduse Kalender, mis on nĂĽĂĽd tasuta

Kalender

Readdle on juba App Store’is hästi tuntud ja võttis hiljuti kasutusele valemi “tasuta mängidaRakenduses (nagu teete seda suurepäraste dokumentide puhul). Täna kasutavad teised ettevõtte rakendused valemit: Kalender, iPhone’ile, iPodile ja iPadile.

Kalender on terviklikum viis iOS-is olevate kalendrite haldamiseks, eriti neile, kellele Apple’i loomulik lahendus ei meeldi (jah, mõned ei meeldi). See haldab nii omasĂĽsteemis kui ka Google’i kalendris olevaid kalendreid, võimaldades teil kasutada selle funktsioone, näiteks Tasks ja korduvad sĂĽndmused.

Kalender

Kui makstakse, ei soovita me seda kunagi, sest sellel on algse iOS-i kalendriga väga sarnased funktsioonid. Kuid nüüd on see tasuta, arvame, et tasub vaadata, kas see meeldib teile uuesti. Kahjuks ei toetata endiselt portugali keelt, mis võib olla keeruline paljudele meie keelt eelistavatele kasutajatele.

Rakenduse saab alla laadida selle lingi kaudu. Kõik, kes on selle eest varem maksnud, saavad suurema funktsionaalsusega värskenduse, mis muudab nime kalendriks +. ?