Ready2Start: “igaĂĽks peaks kogema, mis tunne on oma äri omada”

Ready2Start ei osuta nõustamis- ega nõustamisteenuseid, selle tuluallikas on kastis loetletud ettevõtete müük. See pakett sisaldab kõike, mida vajate ettevõtte avamiseks, mida seejärel täiendab Ready2Starti platvormi tellimus, mis võimaldab teie klientidel oma äri seaduslikult juhtida, ilma et oleks vaja ettevõtet luua. Hiljem saavad nad osta selle ettevõtte jaoks täienduspakette sõltumatutele ettevõtetele, nagu selgitab Sara Aguiar.

Huvitatud kliendid peaksid valima Ready2Startis loetletud ettevõtted, millest igaüks maksab 995 eurot (võrreldes umbes 10 000 euroga, mille ettevõte soovitas tavapärasel viisil). Ettevõtte sõnul kulus kastide saatmiseks umbes kaks nädalat, kuid niipea kui registreerimine oli lõppenud, hakkasid kliendid oma ettevõttelt konkreetse sisu ettevalmistamiseks vastu võtma.

Kasti Ready2Start seest leiate kasutusjuhendi, turundusplaani koos konkurentsivõimeliste tööriistade ja analüüsiga, juurdepääsu platvormile, mis võimaldab teil arveid väljastada ja kliente hallata, ning muid ettevõtte jaoks olulisi elemente.

Äri ilma ettevõtteta

Ettevõtte avamisele omase bürokraatiaga raisatud peavalude ja aja raiskamiseks tegeleb Ready2Start lahendus… klientidega, kes pole ettevõtet asutanud. „Ready2Start on täielikult tegelenud vajadusega luua ettevõte, mis suudaks oma äri kasvatada. Lubame klientidel arveldada meie platvormi kaudu. Seega suunatakse kõik laekumised ettevõtetelt ettevõtetele pühendatud pangakontodele Ready2Start, nii et raamatupidamise töötlemise ja nende maksumaksetega tegeleb meie ettevõte, “selgitas Sara Aguiar.

Vastavas ettevõttes töödeldud arved saadetakse platvormi kasutajatele koos NIPC Ready2Startiga, et nad saaksid need oma klientidele saata. Teine aspekt, mida ettevõte eelisena esile tõstab, on võimalus, et inimesed hoiavad oma praeguse töökoha, riskimata, pühendades vaid paar tundi nädalas oma ärile. Sel moel saab „ettevõtja enne ettevõtte asutamise kohustumist oma ärioskusi proovile panna“, lisas tegevjuht, märkides, et kast sisaldab materjale ja sisu, samuti konfigureeritud veebipõhist kohalolekut ja arenenud brändikommunikatsiooni, lubades ka kiiret klienditeenindust.

Startup näitab aga, et müüb äri, mitte ettevõtet, väites, et neid kahte mõistet on kasutatud sünonüümidena, kuid tegelikult ei pea nad seda olema. Seega põhineb kontseptsioon eeldusel, et inimesed omavad oma äri ilma ettevõtet omamata ja selle platvormi kaudu arveldamata. Kuid nagu juba mainitud, saavad kliendid oma ettevõtte edukaks arendamiseks hiljem uuendusteenuseid osta, et oma kontod iseseisvatele ettevõtetele üle viia.

Pärast ametlikku alustamist veebitippkohtumisel on käivitusprogramm osa Alpha programmist, toimides reklaamikanalina. Sara Aguiar tõstis esile oma toodete kohta tagasiside kogumist koos potentsiaalsete klientide, partnerite ja investoritega loodud kontaktidega riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil.