Real Madrid tagab “optimeeritud” olemasolu Android-tahvelarvutites

Täna kuulutati Mobile World Congressil välja Madridi Reali tahvelarvutitele optimeeritud versioon, et pakkuda juurdepääsu klubi, selle mängijate kohta käivale sisule ja edendada fännide vahelist suhtlust.

Koostöös Samsungiga valminud uudsus on nüüd kättesaadav seadme Galaxy Tab kasutajatele, mis on saadaval eranditult kuni 31. juulini 2012, öeldi ettevõtte avalduses. Pärast seda perioodi laiendatakse juurdepääsu kõigile Android-tahvelarvutitele.

Lahendust, millel on juba Android-nutitelefonide ja Interneti-juurdepääsuga Samsungi telerite (Smart Tv) versioonid, esitatakse nĂĽĂĽd tahvelarvutite jaoks “täielikult kohandatava” liidese ja kasutuskogemusega. Allalaadimist saab teha Samsungi App Store’i või Android Market’i kaudu.

Inglise ja hispaania keeles saadaval olevat rakendust saab tasuta kasutada sellisele sisule nagu “uudised, paremusjärjestused, otseĂĽlekannete tulemused, mängijate statistika ja teave”.

Klubi veebipoodi pääsemine ja suhtlemine MyMadridi kogukonnaga kommentaaride ja postituste kaudu on muud võimalused.

Tellimuse eest tasumisel on saadaval ka jaotis Premium-sisu, näiteks Real Madridi 24-tunnine kanal või videod klubi parimate hetkedega Meistrite liigas.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi