Real Racing 3 saab uute autode ja pilvesünkroonimise värskenduse

Camaro

Nagu me eelmisel nädalal ennustasime, avaldas Firemonkeys (subsideeritud EA) eile oma esimese suurema mänguvärskenduse Päris võidusõit 3, iPhone’i, iPadi ja iPod touchi jaoks ning sellega koos ĂĽks kõige nõutumaid funktsioone: mängude sĂĽnkroonimine rakendusega iCloud, võimaldab teil jätkata iPhone’is mänge, alustades iPadist (ja vastupidi). Peale selle on lisatud mõned graafilised muudatused.

Väikesed putukad

Alustame probleemist. Värskenduse installimine võtab kaua aega, kuna failisuurus on suur (756 MB). Mõne mängusisese detaili lisamine muudab selle tavapärasest veidi aeglasemaks, eriti stardimenüüs. Selle põhjuseks võib olla uute sõprade edetabeli pidev uuendamine, mis sisaldab teavet, näiteks parim tulemus, mängitud tundide arv ja kuldne karikas.

Samuti on ilmnenud mõned väiksemad vead, nagu alloleval pildil, kus kustutamine käib ja sekundit pole jäänud. Miski ei katkesta mängu ega paista alati välja, kuid see vajab siiski parandamist.

Real Racing 3 - vead

Mängu ülesehituses toimusid mõned igavad muudatused. Nüüd, kui võistluse lõpetate, ilmub auto uuendamiseks liides, mis tuletab teile meelde, et saate oma jõudlust parandada. See on muidugi selleks, et julgustada mängijat kulutama rohkem virtuaalseid krediite ja selle tulemusena julgustama teda kulutama päris raha, kui ta soovib mängutempot kiirendada. Me väidame siin alati, et Real Racing 3 saab mängida sujuvalt ilma varandust kulutamata, kuid tunnistame, et mõned muudatused tehti strateegiliselt, et julgustada mängijaid poodlema.

Real Racing 3 - uuendus

Veel üks tüütu asi on see, et nüüd ei libise remondimenüü enam remondi tellimisel automaatselt. Peate selle käsitsi lohistama.

SĂĽnkroonimine pilvega

NĂĽĂĽd head uudised. Lõpuks võite jätkata kõigi oma iOS-i seadmete mängudega, alustades iPhone’ist või iPadist. Lisatud on pilvega sĂĽnkroonimine, kuid käsitsi ja mitte automaatselt nagu teistes mängudes nagu näiteks suurepärane Jetpack Joyride. Peate minema menĂĽĂĽsse ja saatma (või saama) mängu edenemise käsitsi. Sellest hoolimata oli see midagi puudu.

Real Racing 3 - iCloud

Graafiline detail

Nagu me selle artikli alguses juba kommenteerisime, on mängu kodulehele lisatud uus reaalajas sõbra auaste, mis näitab erinevaid üksikasju, nagu parimad punktid, mänguaeg, võidetud kuldtrofeed ja ostetud autode arv. Roheline värv avatari kõrval näitab, et sõber on sel ajal võrgus.

Real Racing 3 - paremusjärjestus

Lisatud on ka uus autotööstuse seeria Royale lahing.

Päris võidusõit 3 - Battle Royale

Koos sarjaga on saabunud ka uus võistlusrežiim: režiim Jahimees. Selles peate autot jälitama ja sellest üle saama. Kui suudate oma sõprade ees suuremaid eeliseid avada, ületate ka nemad.

Päris võidusõit 3 - jahimees

Päris võidusõit 3 - jahimees

Mängides leiate veel mõned graafilised ja animatsioonimuudatused, mis veelgi täiustavad seda mängu, mis on ülemaailmne edu.

See värskendus on tasuta neile, kellel see juba olemas on, ja kellel seda pole, saavad selle installida alloleva lingi kaudu.

Päris võidusõit 3