Realme X50 aku saab kauem kui kaks päeva

Realme X50 aku saab kauem kui kaks päeva

Realme kavatseb turule tuua järgmise nutitelefoni, mis on samuti varustatud 5G ühendustehnoloogiaga, Realme X50. Sellega tuli turule turul väga oodatud protsessor Snapdragon 765G, mida esitleti Qualcommi tippkohtumisel, Qualcommi üritusel, mis näitas mõne ettevõtte tulevikuaasta uudiseid. Selles jaotises esiletõstetud modemi jaoks tõstke esile 5G.

Realme X2 Pro on varustatud nelja kaamera ja hĂĽbriidsuumiga kuni 20 korda

Demonstreerides veidi, mida selle protsessoriga varustatud mobiiltelefonilt oodata võime, postitas Realme Hiina tootejuht Wang Wei Derek ekraanipildi Realme X50 5G-st, millel on seadme aku. Weibo sotsiaalvõrgustikus loodud postituses olevas pealkirjas tõi ta esile teksti "Pärast ühepäevast kasutamist", pildil on näha, et mobiiltelefonil on 62% akut. Seetõttu peab aku vähemalt kaks täispäeva kasutama saama.

Väärib märkimist, et me ei tea nutitelefonide kasutamise tingimusi, intensiivse kasutamise korral võib selle akuhulga olemasolu kindlasti üllatada, kuid siiski on lubadus, et see kestab kaua, sest Qualcomm 7 seeria protsessor on teada. hea autonoomia jaoks. Vastavalt GSMArena, Jõuab Mobile Realme oma vastupidavustestil hõlpsalt 100 tunni vastupidavuseni, mis on väga tõenäoline, et selle üldine kestus on hea. Rääkides ka akust, peab see olema kiirema laadimisega, kuna see kasutab VOOC 3.0 tehnoloogiat.

Avaldatud ametlikul plakatil, mida näete ülalpool, on võimalik näha nelja läätse komplekti, mille külg on välk. Lisaks nendele üksikasjadele oodatakse teda ka küljel asuva sõrmejäljelugejaga ja 6,6-tollise LCD-ekraaniga. Kuni 7. jaanuarini, kui seadet ametlikult esitleti, pidi ettevõte nutitelefonide kiusupunnidega rohkem üksikasju paljastama.

Via: GSMArena Allikas: Weibo. [TagsToTranslate] nutitelefon