RECODE’i tasuta veebikursusel saab igaĂĽks õppida saama tehnoloogiamaailma “meistriks”

Internet võib olla kasulik liitlane neile, kes soovivad uusi oskusi arendada. Mõeldes neile, kes soovivad kodus lisaaega võtta, et tehnikamaailmast rohkem teada saada, käivitas CDI Portugal RECODE. Valongos rakenduste Apps for Good eest vastutava üksuse ja digitaalse kodakondsuse keskuse digitaalsel platvormil on nüüd kolm tasuta veebikursust.

Isegi kui teil on tehnoloogia vastu suur uudishimu, kuid kogemusi pole palju, tõotavad tehnoloogiakursused olla kõigile kättesaadavad. Platvormi esimene piloot toimus näiteks Valongo digitaalse kodakondsuskeskuse osalejatega. Lisaks on kursused sertifitseeritud selliste ettevõtete poolt nagu Microsoft ja Project Management Institute.

RECODE – CDI Portugal “data-title =” RECODE – CDI Portugal – RECODE’i tasuta veebikursusel saavad kõik õppida tehnikamaailma “meistriks” – SAPO Tech> RECODE - CDI Portugal

Kursusel Sissejuhatus digitaalsesse maailma saavad kasutajad avastada Interneti ja sotsiaalvõrgustike potentsiaali, laiendada oma silmaringi õppimise, töö, ettevõtluse ja isegi kodakondsuse valdkonnas.

Rakenduses Projektijuhtimine ja mõjukad rakendused on võimalik rohkem teada saada, kuidas arvutusliku mõtlemise abil saab välja töötada ideid sotsiaalsete väljakutsete digitaalsete lahenduste jaoks.

Kursus “Häkkige tulevikku” algab mooduliga, mis keskendub enesetundmisele, et aidata kasutajatel mõista nende tugevaid kĂĽlgi ja ĂĽhendada neid oma ametioskustega. Töömaailm on esile tõstetud järgmises moodulis, kus tutvustatakse turusuundumusi ning praktilisi näpunäiteid ja tegevusi võimaluste leidmiseks ettevõtete õppekava ja valimise protsessi kohta. Lõpuks saavad osalejad ettevõtluse kohta rohkem teada saada.

Oma tehnoloogiaõppeseikluse alustamiseks peate lihtsalt sisenema RECODE veebisaidile, registreeruma platvormil ja valima kursuse.