Red Hat Open Innovation Labs saabub Ladina-Ameerikasse

Maailma digiteerimine ühendab üha enam inimesi, andmeid ja seadmeid, võimaldades uutel platvormidel ettevõtluses uuendusi teha. Seda ümberkujundamist silmas pidades Punane Müts Inc. teatas Red Hat Open Innovation Labsi juurutamisest Ladina-Ameerikas.

Selle algatuse eesmärk on aidata ettevõtetel integreerida meeskondi, metoodikat ja tehnoloogiat, et kiirendada innovatsiooni ja lahendada sisemisi probleeme kiiremini.

Red Hat Open Innovation Labs võimaldab teil teha koostööd kodus orienteeritud laborikeskkonnas koos Red Hati ekspertidega. See konsultatsioonikogemus on loodud selleks, et aidata ettevõtetel lisaks DevOps-meetodile juhtida innovatsiooni ja tarkvaraarenduse algatusi, kasutades avatud lähtekoodiga tehnoloogiaid.

„Avatud innovatsioonilaborid pakuvad tööriistu, mis aitavad organisatsioonidel oma digitaalses transformatsioonis edukad olla. Pakume võimalust avatud lähtekoodiga kiiremini uuendusi teha “ĂĽtles Red Hati globaalsete teenuste vanemdirektor Alexandre Duarte.

Ameerika Ühendriikides 2016. aastal käivitatud Red Hat Open Innovation Labs võimaldab kodusid läbi viia erinevates kohtades, näiteks ettevõtte kontorites või asutatud lähedal asuvates pop-up laborites. Open Innovation Labs saab kliente toetada rakenduste väljatöötamisel ja integreerimisel, kasutades mikroserveriteenuseid, paigutades need konteineritesse ja toimetades DevOpsi metoodikat kasutades füüsilises, pilve- ja mobiilses keskkonnas, mis võib vastavalt nõudlusele üles või alla minna.

„Praktiliste kogemuste ja avatud kultuuri sukeldumise kaudu saavad meeskonnad õppida Agile ja DevOps metoodikat. Ăśmberkujundamise vastuvõtmine kultuurilisest vaatenurgast peaks olema ettevõtte prioriteet. Lõppkokkuvõttes on see inimeste ja nende käitumise kohta. “, ĂĽtles Red Hati LATAMi avatud innovatsioonilaborite juht Fabio Pereira.

Lisateabe saamiseks kĂĽlastage Red Hat Open Innovation Labsi.

See artikkel ei lõpe siin, jätkake ideede vahetamist meie foorumis

Ma ootan sind järgmine kord, kallista.


Kas olete näinud viga või soovite lisada selle artikli soovituse? Tegema koostööd, Kliki siia.