Reddit testib loojate premeerimiseks annetussĂĽsteemi

Redditi sotsiaalne platvorm on koht, kus kasutajad jagavad teadmisi, teevad teadlikke kommentaare ja aitavad lõpuks selgitada kahtlusi kõige erinevamate teemade osas. Kui teil on milleski kahtlusi, on tõenäoline, et kellelgi on see juba olemas ja ta paneb selle platvormile, kusjuures kogukond aitab kindlasti lahenduseni kaasa.

Ăśks probleemidest, mis on seotud Redditi suuruse kogukonnaga, millel on rohkem kui 250 miljonit kasutajat, on teatud teemade poolt tekitatud rämpsposti hulk, mistõttu loodi sĂĽsteemid “upvotes” ja “downvotes”. mis on lõppkokkuvõttes viis, kuidas liikmed saavad ennast väljendada, kas neile meeldib vastus või mitte. Selle algoritmi abil tõstetakse esile või hoitakse silmas kõige positiivsemaid sõnumeid ja varjatakse selgelt kogukonna negatiivseid reaktsioone.

Ehkki kogukonnas on juba silmatorkavamate kasutajate tasumiseks mingi valuuta, kuld ja hõbe, testib platvorm süsteemi, kuidas konverteerida hääli pärisrahaks. Süsteemi katsetatakse annetussüsteemi kaudu ainult Redditi ühe kuulsama Shittymorphi kasutajatega, kuna see on juba teistes sotsiaalvõrgustikes nagu YouTube ja Twitch.

Sellel kasutaja sõnumil on nüüd annetusmehhanism, mille aknas soovitatakse annetusi vahemikus kolm kuni kümme dollarit, kuigi kasutaja saab valida mis tahes summa. CNeti andmetel on samas aknas saadaval ka krediitkaardi andmete sisestamise väli.

tek reddit “data-title =” tek reddit – Reddit testib loojate auhinnaks annetussĂĽsteemi – SAPO Tek “> reddit tech

Tänusõnumis funktsionaalsuse testimiseks valimise eest on kasutajad kogunud 81 dollarit. Redditi eest vastutavad isikud selgitasid, et kasutajad said annetustest 78,5%, platvorm sai 18,5% ja 3% läks Stripe’i, pangaoperaatorile, kes teenuseid hallata.

Tulevikuplaanid pole veel teada ja see, kas testid konsolideeritakse kõigi kasutajate või ainult platvormi kõige asjakohasemate sisuloojate jaoks.