Reddit võimaldab kasutajatel videoid ĂĽles laadida …

Reddit on ĂĽks olulisemaid saite maailmas ja selle katvus hõlmab igasuguseid teemasid läbi paljude alamreditsite, mida loendada. Selline on selle populaarsus, et Redditi eest vastutavad isikud otsustasid võimaluse korral vältida suurema liikluse pakkumist YouTube’i ja teistele videosaitidele. tänu oma videopleieri rakendusele. Visuaalne materjal, mida kasutajad saavad veebisaitide või Android-rakenduste kaudu jagada.

Blogi sõnul on see uus funktsioon videote loomulikul esitamisel meediumina jätkuvalt kasvamas ja jätkab aasta tagasi valitud poliitikat koos võimalusega pilte Redditi enda kaudu üles laadida. Üleslaaditud videote pikkus on maksimaalselt 15 minutit ja ainsad lubatud vormingud on MP4 ja MOV. Peale selle saate Redditi rakenduse abil salvestada originaalvideo või kärpida videot, et saata ainult soovitud osa.

Pup tegi oma elus kõige olulisemad otsused. alates aww

Uus teenus on praegu beetaversioonis ja konsolideerumiseks on veel aega. Mõneks ajaks, Iga subredditi moderaatorid lubavad, kas neil on lubatud oma kogukonda videoid üles laadida või mitte. Üks funktsioonidest, mille nad tänu sellele uuele funktsioonile lisasid, on see, et video jääb ekraanil staatiliseks, kui lehte sirvime, ja saame selle juurde naasta alati, kui tahame, ilma et see tekitaks probleeme Redditis armastatud interaktsioonides: lugege kommentaare, kirjutage midagi ja jätkake kerimist . Seda kõike samal ajal, kui video on kättesaadav kogu maailmas.

Kutsikad! alates aww

Oleks keeruline panna kasutajad seda uut funktsiooni kasutama, eriti selle hõlpsusega, kuidas nad kasutavad YouTube’i, Vimeo ja muude audiovisuaalsete allikate videoid. Tumblri massid jätkavad Imguri kasutamist vaatamata võimalusele kasutada Redditi pildi ĂĽleslaadimisteenusena ja sellega peame veidi ootama, et näha, kas see uus valik töötab või seda ei kasutata.

Reddit Androidile Uptodownis [APK] | lae alla