Redmi 8A Dual kuulutati välja kahekordse tagakaamera ja Snapdragon 439 abil

Redmi 8A Dual kuulutati välja kahekordse tagakaamera ja Snapdragon 439 abil

Allikas: indiatodayAllikas: indiatoday

Hiljuti paljastus Redmi 8A Dual nutitelefon. See on Redmi 8A telefoni uusim versioon, kuid selle tagaküljel on kaks kaamerat. 13MP põhikaamera andur ja objektiiviandur, mis on pühendatud sügavusefektide tekitamiseks, on 2MP. Neile, kellele meeldib pildistada, võib see olla huvitavam valik.

Redmi 8A Dual tagaosa on käepideme suurendamiseks kaetud

Redmi 8A Dual on HD-ekraan pluss 6,22 ", mille keskel on tilgakujuline kaamera. Ekraani kaitsmiseks juba selle taga asuva Gorilla Glass 5 klaasi jaoks on Aura XGripi disain, millel on materjal, mis tagab parema käsitsemise. See nutitelefon on veekindel, nii et te ei pea muretsema, kui selle peale vedelikku satub.

Redmi 8A uues versioonis on Snapdragon 439 kiibistik, mis töötab koos 2GB või 3GB RAM-iga. Salvestusruumi osas on mobiiltelefoni mahutavus 32 GB, laiendamise võimalus micro SD-kaartide kaudu kuni 512 GB. Akude osas on 5000 mAh mahutavusega liitium-ioonelement, mida laaditakse USB-C-kaabli abil 18 W laadijaga.

Redmi 8A kahekordne nutitelefon. Allikas: GSMArenaRedmi 8A kahekordne nutitelefon. Allikas: GSMArena

Telefonil on ka näotuvastusega ekraanilukustus, FM-raadio ja VoWifi.

Redmi 8A Dual maksab 2 GB / 32 GB versiooni eest 90 dollarit ja 3 GB / 32 GB versiooni eest 97 dollarit. See telefon on kohal taevasvalges, meresinises ja kesköös hallis.

Mida arvate Redmi uuest nutitelefonist? Jäta kommentaar allpool ja jaga meiega oma arvamust!

Allikas: gsmarena

Soovitame lugeda: