Redmi nutikell sai Indias sertifikaadi ja jõuab kohale varsti
BLOG

Redmi nutikell sai Indias sertifikaadi ja jõuab kohale varsti

seda esimene nutikell Redmi kaubamärgi all, Xiaomi tütarettevõte, kuulutatakse välja kohe, kui see on kätte saadud India isa osakonna sertifikaat (India Standardite Büroo). Pole veel teada, kas vidin esitletakse nutikellana või tuntud Mi Band kujunduses, kuid nutikella funktsiooniga.

Xiaomi toodi turule selle aasta alguses Vaata värvi, nutika kella uus mudel, millel on neli värvivalikut ja ümmargune disain, Bluetooth-tugi, kehalise aktiivsuse ja pulsi andurid, kiirendusmõõtur ja baromeeter. Lisaks sellele mudelile Mi Band 5 seda peavad 2020. aastal käivitama ka ettevõtted, kellel on kõigil mudelitel 1,2-tollised ekraanid ja NFC.

Kuna hiljuti langes turule Xiaomi, on oodata, et Redmi liin saab ka nutikaid randmeseadmeid (kuna selle kategooria uudiseid pole veel teada antud). BIS sertifikaat seadmete loetelu kui "nutikellade" mudeli numbri all HMDH01GE.

Kuigi sertifikaat näitab sõna "smartwatch", sisenevad mõned Hiina saidi Weibo kasutajad Mi Fit rakendus ja leidis Redmi nutiriba silueti. Seega on järgmise Redmi vidina kujunduse küsimus endiselt olemas.

Uudised

Redmi 7 nutitelefonid ja Redmi Note 5 Pro saavad peagi liidese värskendusi

Väidetav Mi Band nutikell kuvab pulsi jälgimist, NFC-d ja muusika juhtimist. Seadmel on ka põhivarustuse ressursid nutikad, näiteks ilmateate ja äratuskella kohta.

Hindade osas pole endiselt spekulatsioone ega lekkeid, mis seda näitaksid kui palju uus Redmi seade maksab. Kuna tegemist on Xiaomi tütarettevõttega, on suure tõenäosusega nutikella käivitamine väiksemates kogustes kui seda saab kanda suurematelt Hiina tootjatelt.

Allikas: GSM Arena. (TagsToTranslate) redmi (t) miband (t) nutikell redmi (t) nutikell (t) kantav (t) vidin (t) uus miband (t) xiaomi