Redmi seeria areng: esimesest Redmi 7 Pro-ni

Isegi vaid 8-aastase eksisteerimisega on Hiina tootja end maailmas nutitelefonide mĂĽĂĽgis neljanda ettevõttena kindlustanud, jäädes alla vaid Samsungile, Huawei ja Apple’ile. Väga väljendusrikas kaubamärk, kui pidada seda tavapärasematest kaubamärkidest kaugemale, näiteks LG.

Xiaomil on mitu nutitelefonide rida, ĂĽks populaarsemaid on Redmi liin, mida mĂĽĂĽakse laialdaselt kogu maailmas, sealhulgas Brasiilias. Nii palju, et hiljuti edutati see “kaubamärgist” iseseisvalt tegutsevaks Xiaomi tĂĽtarettevõtteks. Neile, kes ei tea Redmisest eriti hästi, järgige kogu lugu esimesest kuni viimaste versioonideni välja.

Redmi 1, esialgu

Paljude arvates on Redmi Xiaomi esimene nutitelefon, kuid tõsi on see, et see lasti turule alles 2013. aastal. Sellel seadmel on Mediatek MT6589T protsessor ja standardvarustuses on Android 4.2 Jelly Bean. Nutitelefonid lansseeriti ajal, mil Moto G oli väga edukas.

Peale protsessori Mediatek MT6589T on sellel nutitelefonil 1 GB RAM, 4 GB salvestusruumi ja HD-ekraan, mille eraldusvõime on 720 x 1280 pikslit ja 4,7 tolli. Fotode jaoks on tagumine kaamera 8 MP ja esikaamera 1,3 MP. 2000 mAh eemaldatav aku teeb oma töö.

Redmi 1s fonearena 001

Kõigepealt © NextPit

Redmi 2 ja Redmi 2 Pro: Xiaomi Brasiilias

Esimene Redmi ei olnud müügiedu, kuid seda müüdi piisavalt, et Xiaomi saaks turule tuua järeltulija Redmi 2 ja mõni kuu hiljem Redmi 2 Pro. Arvestades neid kahte nutitelefoni, pole kuidagi võimalik meeles pidada ettevõtte saabumist Brasiiliasse, sest just need kaks mudelit saabusid algselt riiki.

Mõlemal mudelil on samad spetsifikatsioonid, kus ainus erinevus on RAM-mälu ja sisemälu. Tundus, et asjad sujuvad väga hästi, kuid ettevõte üllatas kõiki, kui teatas oma tegevuse lõpetamisest siin, olles juba 8 kuud turul olnud.

Xperia redmi 2 unboxing 1

Xiaomi Redmi 2 / © NextPit (ekraanipilt)

Redmi 3: Redmi joon on hakanud eelist saama

Redmi 3 tuli näitama, et Xiaomi ei tohi kergekäeliselt võtta. Uus mudel toob eelkäijatega võrreldes drastilisi muutusi, eriti esteetilises valdkonnas, kus Hiina tootjad loobusid plastist ja jäid metalli külge. Seetõttu peeti Redmi 3 selle aja üheks kaunimaks nutitelefoniks.

Spetsifikatsioonid teevad ka tohutu hüppe ning seadmega on kaasas Snapdragon 616 protsessor, 2 GB RAM ja 16 GB salvestusruum. Kaamerat on ka täiendatud ja selle tagaküljel on 13 MP ja ees 5 MP sensor. Selle kõige toimimiseks on 4100 mAh aku meeldiv üllatus.

AndroidPIT xiaomi redmi 3 6

Xiaomi Redmi 3 / © NextPit (ekraanipilt)

Redmi 4: populaarsuse kasv

Redmi 4 toodi turule 2016. aastal ja hakkab tänu oma suurele kulu / tulu suhtele kogu maailmas kuulsaks saama. Siin Brasiilias hakkavad seadmed rohkem ilmnema tänu tarbijate suurenenud impordile.

Kasutaja vajaduste rahuldamiseks piisab Snapdragon 430 protsessorist, 2 GB RAM-ist ja 16 GB salvestusruumist. Kaamera kasutab 16 MP andurit tagaküljel ja 5 MP eest, mis on kinnitatud 4100 mAh akule. See mudel võitis ka kolm varianti; Redmi 4A, Redmi 4 Prime ja Redmi 4 (4X).

xiaomi redmi 4

Redmi 4 / © Xiaomi

Redmi 5: müüginähtus

See on Redmi sarja kahtlemata enimmüüdud mudel. Xiaomi toob mõned uudised, näiteks lõpmatu ekraan.

Redmi 5 on varustatud suurema hulga RAM-iga, 3 GB ja Snapdragon 450 protsessoriga. Tagumisel kaameral on 12 MP andur ja esiküljel on 5 MP. Aku on eelkäijast väiksem, vaid 3300 mAh.

AndroidPIT Xiaomi Redmi 5 Plus ĂĽlevaade 0357

Xiaomi Redmi 5 Plus / © NextPit

Redmi 6: lĂĽhike tagasitulek MediaTeki

Redmi 6 käivitati 2018. aasta juunis ja seekord otsustas Xiaomi kasutada Snapdragoni asemel Mediateki protsessorit. Teine uudsus on topeltkaamera, mis ilmub telefoni esimest korda.

Mediateki MT6762 protsessor (tuntud ka kui Helio P22) on varustatud 4 GB RAM-i ja 64 GB sisemäluga. Pildistamiseks on meil 12 MP põhiline tagakaamera ja 5 MP sekundaarkaamera. Esiosa kasutab 5 MP andurit. Aku mahutavus on 3000 mAh.

Redmi 6A on odav versioon, kuid disainilt peaaegu identne, Quad-Core Mediatek MT6761 (Helio A22) protsessoriga. On versioon, millel on 3 GB RAM ja 32 GB sisemälu või 2 GB RAM ja 16 GB sisemälu. Teine muudatus on kaameras: tagaküljel on ainult üks kaamera, 13 MP sensoriga.

Xiaomi Redmi 6 08

Xiaomi Redmi 6 / © xiaomi.com

Redmi 7: Pere noorim

Selle aasta märtsis turule toodud Redmi 7 kasutab kaheksatuumalist Qualcomm Snapdragon 632 protsessorit ja on saadaval mitmes mälukonfiguratsioonis: 4 GB RAM ja 64 GB salvestusruum (ainult hiina versioon), 3 GB RAM 32 või 64 GB ja isegi odava variandiga. 2 GB RAM-i ja 16 GB sisemäluga.

AndroidPIT xiaomi redmi 7 esikĂĽlg

Redmi 7: “väike” sälk ja elegantne ekraan / © NextPit

Plastist tagakĂĽlg järgib klaaspaneeliga ĂĽlaosa kontuure ja sellel on kahe värvi vahel sama “gradient” efekt, mis muudab selle ĂĽsna elegantseks. Ekraan on sama suur kui Redmi 6 Pro, kuid sälk on palju väiksem, vähendatud “languseks”. 12 MP tagakaamerat toetab 2 MP sekundaarkaamera (sĂĽgavuse jaoks) ja esikaamera kannatab 8 MP sensoriga.

Uudsena on tootes “kiire” 10-vatine laadija. Tsiteerin kiiresti, sest ehkki see on kiirem kui tavaline 5-vatine USB-laadija, pole see konkurentide kasutatavate 20, 50 või isegi 100-vatiste sĂĽsteemidega võrreldes suurt probleemi. Aga hei, me räägime odavliinidest, kõike ei saa.

Redmi GO: odavaim

Redmi Go on odav nutitelefon, mille pealinn on B: Indias maksab see umbes 4800 ruupiat, mis toob sisse umbes R $ 280. Idee on tõmmata sisenemissegment India turult, mis on üks suurimaid maailmas.

Selle hinna eest saate nutitelefoni, millel on Snapdragon 425 protsessor, ainult 1 GB RAM, 8 GB sisemälu, 8 MP tagumine kaamera ja 5 MP esikaamera. Hinda arvestades odav aku, 3000 mAh. Selliste tagasihoidlike riistvaraseadmete puhul pole üllatav, et operatsioonisüsteem on Android 8.1 Oreo versioonis „Go”, mis on optimeeritud sisendseadmete jaoks.

redmi lehed

Redmi GO: odav telefonitoru kasvavale India turule / © Redmi

Redmi, nĂĽĂĽd uue suuna all

Redmi 7 turule toomine tähistab ka Redmi kui Xiaomi tütarettevõtte debüüti, mitte ainult tootja kasutatavat kaubamärki. Xiaomi tegevjuhi Lei Juni sõnul on muutused fookuses. Redmi kaubamärk keskendub odavatele, kõrge tasuvusega nutitelefonidele. Vahepeal on Xiaomi keskendunud nutitelefonide turule ja selleks tuleb lahti saada „odavate telefonide” häbimärgist.

“Eraldamise” abil saab iga kaubamärk keskenduda ainult oma sihtrĂĽhmale, vältides jõupingutuste jagamist, mis oleks ĂĽhe kaubamärgi jaoks. NĂĽĂĽd iseseisvunud Redmil on vajalikud tingimused kõrgema lennu saamiseks. Millega ta meid tulevikus ĂĽllatab?

Kuidas oleks sinuga, milline Redmi liini mudel sulle kõige rohkem meeldib?