BLOG

RedmiBooks koos AMD protsessoritega lähevad müüki 21. oktoobril

Redomi, Xiaomi alambränd, mis on kuulus heade spetsifikatsioonidega nutitelefonide esitlemise eest soodsa hinnaga, teatas hiljuti RedmiBooki versioonist koos AMD protsessoriga. Teade tehti Hiinas ja kinnitas mudeli saabumist sinna 21. oktoobril. Inteli toetatud versioon kuulutati välja selle aasta alguses.

Oma sülearvutitega säilitab ettevõte ka agressiivse turupositsiooni, pakkudes suure jõudlusega konfiguratsioone tavaliselt müüdavatest väärtustest madalamatele väärtustele. Intel Core i7 mudel maksab umbes 608 dollarit ja eeldatavasti jõuavad AMD protsessoritega veelgi madalamate hindadeni.

Allikate sõnul KriitAMD RedmiBook versioon on varustatud Ryzen 5 3550H protsessoriga, millel on neli südamikku ja kaheksa keermet. Selle taktsagedus on 2,1 GHz tõusuga kuni 3,7 GHz, toodetud 12 nm litograafias ja 35 W TDP (termiline hajumise võimsus). See sülearvuti GPU on ilmselt Vega 8.

Redmi Note 8 tuleb paremini ja on odavam kui Note 7, vaata variante

Vastavalt DroidShout, selle hind on umbes 550 dollarit. Ka teised kaubamärgid, näiteks Lenovo, Honor, liituvad oma sülearvutitega AMD-lainega, nii et Redmi sama toimimist nähes pole üllatav.

RedmiBooki reas pakutakse sülearvuteid kõige uuemate spetsifikatsioonidega, RedmiBook 14 on varustatud Intel Core i5 ja 10-põlvkonna Intel Core i7-ga, mis on saadaval 8 GB muutmälu ja 512 GB SSD salvestusruumiga. Sellel on 14-tolline Full-HD ekraan, 45 Wh aku ja 1,5 W kõlarid.

Redmi sai alguse Xiaomi nutitelefonide sarjast ja sai brändiks pärast seda, kui saavutas oma toodete müümisel suure edu. Selle üks suurimaid õnnestumisi oli Redmi Note 7 telefon, mis käivitati sel aastal ja millele järgnes Redmi Note 8, mis jõudis paremini ja odavamalt kui esimene versioon. Vaadake selle uudise teisi Redmi Note 8 spetsifikatsioone.

Via: DroidShout, GizMochina. (TagsToTranslate) märkmik (t) amd (t) intel (t) redmi (t) xiaomi (t) mi (t) redmibook

Seonduvad postitused

Botón volver arriba

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH