Reflow on erinev mäng, mille abil saate liikuda oma iPadi või iPhone’i ees

See on peaaegu nagu Kinect iOS-i jaoks. ?

Liiga palju kõrvale pannes, see tähendab Tagasivool on interaktiivne mäng, mis võib sõprade seltskonnale head naeru tekitada. Seda seetõttu, et see töötab iPadi, iPhone’i või iPod touchi videokaamera abil.

Rakendus filmib ümbrust (tagumise või esikaameraga) ja teisendab selle kahevärviliseks valgeks ja mustaks pildiks. Teie ülesanne on korjata vedelikku, mis väljub ühest punktist teise. Üksikasjalik on ainult koht, kus pilt on must, mis sunnib virtuaalse rada jälgiva kaamera ees seiklema.

Kui tase tõuseb, läheb asi raskemaks, sundides mängijat läbima filtreid, mis muudavad värvi või lihtsalt väldivad neid. See jõuab sinnamaani, et palute sõbralt abi või peate žongleerima teiste kehaosadega, näiteks põlvede ja jalgadega.

Vaadake kahte lühivideot, mis näitavad selle toimimist:

See on väga huvitav mäng, mis uurib hästi Apple’i seadmete võimalusi. See töötab iPadis suurepäraselt (suurema ekraani tõttu), kuid saate mängida ka iPhone’is ja iPod touchis, kuna rakendused on universaalsed. Seda saab osta välismaa App Store’ist (link) hinnaga 1,99 dollarit.

Neile, kes armastavad stiili, on see seda väärt. ?

Näpunäited Caio Dizzy

[app 444083164]