Registreerisin esimesel aastal .PT domeeni alla 15 euro

DNS.PT poolt tunnustatud registripidaja Flesk Telecom on langetanud .pt-domeenide registreerimishinna 14,69 euroni aastas, mis on peaaegu kaks korda madalam kui Portugalis määratud tippdomeenide haldamise ja hoolduse eest vastutava ühenduse registreeringud. .

.PT hierarhilisi domeene haldavas sõltumatus ühingus DNS.PT on domeeni registreerimine 27,06 eurot. Mõlemal juhul sisaldab hind käibemaksu ja sisaldab muid teenuseid, näiteks DNS-i haldamine, IPv4 / IPv6 tugi ja domeeni hooldus.

Flesk Telecom otsustas langetada riiklike tippdomeenide hinda, tähistamaks esimest aastat pärast .PT liberaliseerimist ja tähistamaks ka ettevõtte kaksteist aastat. Portugali registripidaja tegevdirektor Bruno Carlos ütles oma pressiteates, et domeenide registreerimise hindade vähendamine oli tõhus ja mitte ainult reklaamikampaania.

Flesk Telecom on samuti osa ACREI-ga integreeritud domeenide registreerimise ja majutusteenuse pakkujate ĂĽhendusest APREGI koos teiste registripidajatega nagu Optimus, Portugal Telecom ja AMEN.

DNS.PT andmetel ja selle artikli avaldamise seisuga registreeriti juuni seisuga Portugalis 3387 .PT domeeni, veel 178 domeeni .COM.PT ja 12 domeeni teises otsas.

Kirjutage märkmeid: lisatud teave, et APREGI integreerus ACEPI-sse, ja teave DNS.PT kohta

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi