contador gratis Saltar al contenido

Reisirakendused: 10 võimalust odavate lennupiletite leidmiseks Käivitajad ja otsijad

Kuidas süsta abil leida odavaid lennupileteid Käivitajad ja otsijad

Planeerige aasta alguses avalik reis, et kasutada ära odavate lennupiletite sooduspakkumisi. Reisirakendused aitavad teil unistuste reisi kavandades leida pakkumisi, mida näha ja salvestada. Rakendus aitab lennupiletite ette otsimisel ja jälgib enne ostu sooritamist valitud sihtkohtade hinnamuutusi. Muud kasulikud funktsioonid on hinna alandamine ja hinnaajaloo teated. Vaadake kümmet tasuta valikuvõimalust Androidi ja iPhone'i (iOS) reisirakenduste jaoks.

LUGEGE: sait leidis väga odavaid lennupileteid; oskan kasutada

Lennupiletite ostmisel uurige ja võrrelge hindu, et saada parim viis fotode salvestamiseks: Pond5Lennupiletite ostmisel uurige ja võrrelge hindu, et saada parim viis fotode salvestamiseks: Pond5

Lennupiletite ostmisel uurige ja võrrelge hindu, et saada parim viis fotode salvestamiseks: Pond5

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

O Take off on otsimootor, mis võrdleb erinevate lennufirmade ja perioodide piletihindu. Sellel rakendusel on intuitiivne liides funktsioonidega, mis võimaldavad teil kogu aasta vältel kontrollida hinnaerinevusi, et teada saada, millal on odavam reisida teatud sihtkohtadesse.

Lisaks lendudele otsib see rakendus hotelle ja elamusi, näiteks ekskursioone, parke ja etendusi. Erinevused selle rakenduse kaudu lendude broneerimisel pakuvad punkte ja allahindlusi, mida saab kasutada reisiteenuste ja kommunaalteenuste osutamisel. Decolar ise näitab platvormi avalehel tutvustusi ja eeliseid.

Rakendus eDestinos otsib soodsaid lennupileteid ja kuvab parimad hinnad. Süsteem on lihtne, lisage lihtsalt lähte- ja sihtkoht, tagastamise kuupäev ja reisijate arv. Otsingutulemid näitavad odavamaid lende suuremate riiklike ja rahvusvaheliste lennundusportaalide põhjal. Neile, kellel pole täpset sihtkohta, on platvormil reklaamielehed, mida värskendatakse sageli madalaima hinnaga eesmärgiga.

Kayak on täielik otsinguplatvorm, mis uurib sadu reisisaite ja lennuettevõtteid samal ajal, et leida reisi- ja lennupiletite reklaamimisvõimalusi. Piletite otsimisel lähtutakse ka lähte- ja sihtkohast, kuupäevast, klassist ja reisijate arvust. Paindlike kuupäevade kavandamisel on endiselt võimalik vaadata hindu eraldi graafikutel, mis põhinevad alternatiivsetel päevadel ja skaaladel. Üks eeliseid, mida kasutajad ei pea rakenduste otsimiseks registreerima.

Süstamatk on üks populaarsemaid rakendusi 2019. aastal Foto: Helito Beggiora / TechTudoSüstamatk on üks populaarsemaid rakendusi 2019. aastal Foto: Helito Beggiora / TechTudo

Süstamatk on üks populaarsemaid rakendusi 2019. aastal Foto: Helito Beggiora / TechTudo

Erinevalt teistest rakendustest on Max Miles platvorm, mis müüb lennupileteid miili eest ja lubab säästa kuni 80% algväärtusest. Kui kasutaja otsib rakendust, näitab süsteem lennufirmas lennu hinda ja ka sama lennu väärtust, mis väljastati miili kaugusel veebisaidil toodud müüjast. Paigutus on väga lihtne, hõlbustab väärtuste visualiseerimist ja võimaldab kasutajatel näha, millal või millal pole rakenduse kaudu kasumlik osta.

Nagu ka muud rakendused, otsib Momondo lennupileteid, filtreerides kasutajatele madalaimad hinnad. Sellel platvormil on ka funktsioon, mille abil saab mõõta pagasi suurust ja juhendada reisijaid lennufirma eritingimustel. Märguanded on võimalus neile, kes soovivad hindu jälgida kindlatel eesmärkidel.

Momondo ei tee oste, vaid suunab kasutajad ettevõtte valitud veebisaidile Foto: Fernanda Lutfi / TechTudoMomondo ei tee oste, vaid suunab kasutajad ettevõtte valitud veebisaidile Foto: Fernanda Lutfi / TechTudo

Momondo ei tee oste, vaid suunab kasutajad ettevõtte valitud veebisaidile Foto: Fernanda Lutfi / TechTudo

Kui tuhanded ettevõtted on otsingubaasis loetletud, uurib Mundi madalaimaid piletihindu ja suunab kasutajad saite ostma. Protsess on kiire ja intuitiivne. Sellel platvormil on filtrid ja hoiatused reisi planeerimise hõlbustamiseks.

Must See rakendus keskendub sooduspiletitele. Ideaalne neile, kellel veel pole määratud sihtkohta, värskendatakse platvormi iga päev tutvustuste ja reisiplaani võimalustega. Kuna pakkumine on piiratud ja see rakendus on veebisaidi laiendus, on kasutajatel võimalus saada teatisi, et nad teaksid veebisaidil avaldatud päeva reklaamimisest kohe.

Skyscanner teeb ettepaneku leida ka madalama hinnaga piletid ja pakkuda sooduspakette neile, kes pole veel otsustanud, mida teha ja kuhu minna. Otsimisvõimalustes on lisaks tavaekraani kasutamisele reisiandmete sisestamiseks võimalik kõikjal valida alternatiive ja vaadata rakenduste soovitusi kõrgete kohtade jaoks, et hinnata kulude ja tulude suhet pakutavas sihtkohas.

Skyscanner: rakendus aitab teil fotoreisi planeerida: Paulo Alves / TechTudoSkyscanner: rakendus aitab teil fotoreisi planeerida: Paulo Alves / TechTudo

Skyscanner: rakendus aitab teil fotoreisi planeerida: Paulo Alves / TechTudo

Erinevalt varasematest rakendustest näitab Voopter tulemusi samal uuringulehel, optimeerides kasutusaega. Lisaks on kasutajatel võimalus otsida koos kuni neli erinevat pendeldamise kuupäeva. See rakendus loetleb väärtused erinevates lennufirmades ja näitab veebisaite, mida saab osta, näiteks Submarino, Viajanet ja lennufirma ise. Sellel platvormil on võimalik luua ka teateid ja saada soovitud sihtkohtade hinnakõikumisi.

Wego otsib odavaid lennupileteid veebist paljude riiklike ja rahvusvaheliste ettevõtete, agentide ja veebisaitide kaudu. Rakendus võimaldab ka mõne hiireklõpsuga otsida hotellide hindu ja omada ressursse reisi täielikuks kavandamiseks.

Wego aitab kasutajatel leida odavaid pileteid ja hotelle.Foto: Reproduo / Helito BeggioraWego aitab kasutajatel leida odavaid pileteid ja hotelle.Foto: Reproduo / Helito Beggiora

Wego aitab kasutajatel leida odavaid pileteid ja hotelle.Foto: Reproduo / Helito Beggiora

Kas USA-st ostetud iPhone 6 töötab Brasiilias? Esitage TechTudo foorumis küsimusi.

Odavaim viis mobiiltelefoni ostmiseks võrdluses

Odavaim viis mobiiltelefoni ostmiseks võrdluses