contador gratis Skip to content

Reisirakendused: loend sisaldab 6 kasulikku rakendust turistidele Tootlikkus

Reisirakendused: loend sisaldab 6 kasulikku rakendust turistidele Tootlikkus

Reisirakendused aitavad turistidel muret tundmata reisiks valmistuda. Rakendused võivad pakkuda kasulikke teenuseid, näiteks reisimarsruutide ettevalmistamist, puhkusekoha rentimist või lemmikloomade hooldamist, kui omanik on eemal. Säästmise ajal aitavad raha säästa ka muud rakendused: näiteks Couchsurfing pakub tasuta majutust, mis sobib ideaalselt neile, kes soovivad suve kestel reisida.

LOE: 10 reisirakendust, et leida teile odavaid lennupileteid; vaata seda

Allpool olevas loendis olevad kuus reisirakendust on saadaval Androidi ja iPhone'i (iOS) telefonidele. Nende võimaluste hulgas on rakendused valuutakursside arvutamiseks reaalajas ja tõlkijad suhelda teistes keeltes. Vaadake lisateavet reiside korraldamise rakenduse kohta allpool.

Loendist leiate parima reisirakenduse Fotod: Pond5Loendist leiate parima reisirakenduse Fotod: Pond5

Loendist leiate parima reisirakenduse Fotod: Pond5

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Couchsurfing on õige valik neile, kes soovivad reisida ja kellel on piiratud eelarve ning see teenus on midagi enamat kui lihtsalt tasuta majutuse pakkumine. Platvormi kasutajad pakuvad tasuta majutust oma kodudes ja vastutasuks saavad toad pakkuvad inimesed viibida ka teiste kasutajate kodudes. Androidile ja iPhone'ile saadaval olev rakendus töötab vastastikuse koostöö põhimõttel. Couchsurfinguks on võimalik registreeruda Facebookis ja pärast isikliku teabe sisestamist saavad kasutajad nüüd rakendust sirvida.

Rakendus reisimiseks Couchsurfing ĂĽhendab turiste kogu maailmast Foto: Reproduo / Marcela FrancoRakendus reisimiseks Couchsurfing ĂĽhendab turiste kogu maailmast Foto: Reproduo / Marcela Franco

Rakendus reisimiseks Couchsurfing ĂĽhendab turiste kogu maailmast Foto: Reproduo / Marcela Franco

Couchsurfing on esindatud enam kui 180 riigis ja piirkonnas, millel on suur arv liikmeid kogu maailmas. Turvalisuse osas pakub rakendus kasutajate kontrollimiseks oma registreeritud identiteedi kinnitamise protsessi. Lisaks pakub platvorm teavet iga töötaja liikmete ja profiilide kohta, kellel on teavet selle inimese kohta ja kuidas on teenuse kasutamise kogemus.

Jaotis "Viide" on väga oluline, kuna see sisaldab teateid teatud liikmete kasutajakogemuste kohta. Lisaks tasuta majutusele mitmeks päevaks pakub see teenus kogemuste ajal suurepärast kultuurivahetust neile, kes saavad ja külastavad.

Rakendus, mis on saadaval Androidi, iPhone'i ja veebiversioonide jaoks, ühendab DogHero inimesi, kes pakuvad koeraomanikele lemmikloomade majutusteenuseid. Peremeest kutsutakse kangelaseks ja on võimalik leida endale kõige lähedasem, kui annate teada keskkonna ja perioodi, mille jooksul soovite oma koera jätta. Platvormi andmetel on sellel rakendusel 20 000 peremeest ja sellel on 1,2 miljonit registreeritud looma.

Parim rakendus reisimiseks: DogHero abil leiate kodu oma koera majutamiseks. Foto: Marvin Costa / TechTudoParim rakendus reisimiseks: DogHero abil leiate kodu oma koera majutamiseks. Foto: Marvin Costa / TechTudo

Parim rakendus reisimiseks: DogHero abil leiate kodu oma koera majutamiseks. Foto: Marvin Costa / TechTudo

Selle teabe valimisel kuvatakse võimalikud hostprofiilid ja sellisena on võimalik iga kangelase kohta vaadata teavet ja teiste omanike kommentaare. Pidage meeles, et kasutajad saavad enne koera valimist, kus nad asuvad, teada saada. Omaniku rahulikumaks muutmiseks pikendavad kangelased oma viibimist lemmikloomade fotode ja videotega. Maksta saab rakenduse või veebisaidi kaudu.

Airbnb on kodu ja hotelli broneerimise rakendus, mis on saadaval Androidi, iPhone'i ja veebi jaoks. Kasutajad saavad rakendust kasutada majutuse leidmiseks või asukohtade reklaamimiseks. Ettevõttel on ülemaailmne külalislahkuse standard, mis koosneb Airbnb-s ööbimise miinimumhinnast ja ta saab iga külastuse kohta külaliste kohta kommentaare. See rakendus on kogu maailmas väga populaarne ja on kasutusel enam kui 190 riigis, selle rakenduse kaudu on hinnanguliselt üle 10 miljoni broneeringu.

Airbnb aitab leida puhkusemajutusi.Fotod: Karen Malek / TechAirbnb aitab leida puhkusemajutusi.Fotod: Karen Malek / Tech

Airbnb aitab leida puhkusemajutusi.Fotod: Karen Malek / Tech

Tasub soovitud asukoht ette broneerida, eriti kodudes, tubades või hotellides sihtkohtades, mis on turistide poolt väga soovitud. Selle teenuse üheks positiivseks teguriks on väärtused, mis kipuvad jääma allapoole traditsioonilist majutusturgu ja üürimisvõimaluste mitmekesisus, valikutega alates mägimajadest kuni kesklinna lihtsate tubadeni.

Google Maps võib reisimisel olla suurepärane liitlane. Lisaks sellele, et te teete marsruudi soovitud kohta minemiseks kohas, mida te ei tea, on sellel rakendusel ka teenus, mis aitab turiste erinevat tüüpi seikluste korral. Nende tööriistade hulgas on võrguühenduseta kaardid, Uberi võtmine, kohtade uurimine ja odavate hotellide leidmine. Samuti kuvatakse platvormil busside sõiduplaanid ja lähedalasuvad punktid, teave selliste kohtade kohta nagu tippajad, kohafotod ja palju muud.

Google Mapsi rakendus fotoreisiliinide jaoks: Reproduo / TechTudoGoogle Mapsi rakendus fotoreisiliinide jaoks: Reproduo / TechTudo

Google Mapsi rakendus fotoreisiliinide jaoks: Reproduo / TechTudo

Google'i tõlke rakendus on kasulik teiste riikide turistidele, kes ei räägi külastatava koha emakeelt. See rakendus võimaldab tõlkida kirjutatud tekste enam kui 100 keelde. Neile, kellel pole Interneti-ühendust, pakub see tarkvara tõlkeid 59 keelde. Google Translate pakub ka kaamerate režiimi, kus kasutajad saavad teha tekstipilte, et saavutada parem tõlke kvaliteet 37 keeles, ja vestlusrežiimi, mis võimaldab kohest kahesuunalist hääletõlget 32 ​​keeles.

Google Translator jagab võõrkeelte tõlkimisel harud. Foto: Helito Beggiora / TechTudoGoogle Translator jagab võõrkeelte tõlkimisel harud. Foto: Helito Beggiora / TechTudo

Google Translator jagab võõrkeelte tõlkimisel harud. Foto: Helito Beggiora / TechTudo

Valuuta XE on ideaalne neile, kes reisivad riikidesse, kasutades muud tüüpi valuutat. Valuutavahetusrakendus konverteerib reaalajas 180 erinevat valuutat ja ütleb teile, kui palju olete rahvusvahelise raha kulutanud. Sellisena on võimalik vältida kahjusid ja jälgida välismaal tehtud kulutusi.

Kuidas saada oma esimene Uberi reklaam? Esitage TechTudo foorumis kĂĽsimusi.

Kuidas tellida Uber arvutiga

Kuidas tellida Uber arvutiga