contadores estadisticas Saltar al contenido

Reitingute osas väidavad Consumer Reports, et HomePod on madalam kui Sonos One ja Google Home Max

Mõned ülevaated tõestavad. Me tõestame seda. Tehnikamaailm üldiselt nõustub sellega HomePod See ei pruugi olla kõige võimsam kõlar, mida leiate kogu maailmas, kuid sellel on kindlasti parim kvaliteet väikeste / keskmiste kõlarite seas, näiteks Sonos One ja Google Home Max.

Selle mõtteviisi tugevdamiseks tõestati sel nädalal veel üks ülevaade. Ja kompliment oli nii hea, et ta isegi võitis retweet Apple'i turundusjuht.

Lühidalt – tehnilise analüüsi viib läbi kasutaja WinterCharm, Redditil, asetage HomePod isegi KEF X300A ette.

KEF X300A

KEF on eksamineerijate sõnul esinejate ettevõte, mida audiofiilide maailmas kõrgelt austatakse / armastatakse. Ja testi teeb WinterCharm need olid nii ?okeerivad, et ta kustutas just esimese mõõtmise ja tegi seda taas, uskudes, et on mingil hetkel eksinud. Tema jaoks suutis Apple suhteliselt väikestest kõlaritest maksimaalse jõudluse ammutada – see on saavutus, mis väärib seisvat ovatsiooni.

Testides, võttes arvesse virtuaalsete assistentide tugevusi ja võimeid, on HomePod tegelikult konkurentidega võrreldes halvemini hakkama saanud. Pole juhus, et Apple otsustas selle positsioneerida pigem kvaliteetseks kõlariks kui mängimiseks võimsaks nutikaks tooteks. muusika.

Näiteks hiljuti Loup Ventures'i testis järeldati pärast enam kui 780 küsimust, et Siri oli tõesti konkurendist maha jäänud ja vastas 52,3% küsimustele õigesti; Google Assistant (Google Home) on omakorda suur meister, kelle löögisagedus on 81%, järgnevad Alexa (64%; Amazon Echo) ja Cortana (57%; Harman Kardon Invoke).

Testi tehakse virtuaalse kõneleja abilisega

Head hinnangud on aga väga positiivsed ja sarnaselt enamiku meie tehtud testidega seavad HomePod selles osas konkurentide ette.

Aga tule kohale Tarbijate teated. Nagu Apple'i uute toodete turule toomisel alati juhtub, annab ajakiri hinnangu ka HomePodile. Ja järeldus on vastuolus terve mõistusega. Nende sõnul Apple kõneleja taga konkurentidelt Google Home Max ja Sonos One helikvaliteedilt.

Nad ütlevad järgmist:

Ja meie testijad leidsid, et Apple'i kõlarid pakuvad suurepärast heli jõudlust, ehkki see pole meie hinnangul parima kvaliteediga traadita kõlar või isegi kõige sobivam nutikõlar.

Märkus. "Väga hea kvaliteediga" HomePod viib teid nutikate kõlarite algse põlvkonna ette. Kuid Sonos One ja Google Home Max said ka väga häid hinnanguid ja helikvaliteedi skoor oli pisut kõrgem.

() CR hindab kõlari helikvaliteeti, olgu see nutikas või mitte, spetsiaalses kuulamisruumis, kus meie kogenud testijad võrdlevad iga mudelit kvaliteetsete võrdluskõlaritega. Iga kasutajaüksust võimaldav katseseade on reguleeritud optimaalsele helikvaliteedile. Soovime, et kõlarid kõlaksid võimalikult hästi.

HomePod teenib paljusid muusikafänne hästi, kuid CR-testijad kuulevad puudusi. Natuke HomePodi bassi buum ja ületähtsustatud. Ja keskmised noodid on natuke udused, mis tähendab, et osa vokaalsetest ja kitarrilistest nüanssidest puudub: muusika elemente ei saa selgelt kuulda, nagu parema asetusega valjuhääldites. Kolmekordseid helisid, nagu ka sümboleid, alahinnatakse. Kuid HomePod mängib keskmise suurusega ruumis üsna kõvasti.

Valmis? Üldiselt oli HomePodi hääl pisut mudane, võrreldes sellega, mida edastasid Sonos One ja Google Home Max.

Kavatsen teksti kopeerida, et saaksite lugeda teavet, mida CR soovib edastada. Kuid olgem ausad, kõige veidramal moel paneb ta ainult ise (kes on Apple'iga mõnes poleemikas osalenud, ei mäleta) HomePodi selliste konkurentide taha. Minu arvates on koogi jäätumine väide, et vähemalt HomePod on parem virtuaalsetele assistentidele keskenduvatest Amazon Echo ja Google Home toodetest ning et neil pole võimalust turul ja kvaliteetsetes kõlarites võistelda (analüüsige selle järelduse tegemiseks ainult toodete hindu). .

kaudu 9to5Mac: 1, 2; MacRumors