Reklaamirakendused ja digipangad olid jaanuaris tähelepanu keskpunktis

LOE: Uus rakendus asendab üliõpilastunnistuse ja pakub poole hinnaga

Muude loendi moodustavate probleemide hulgas on kaalu langetamiseks mõeldud tasuta rakendused Androidile ja iPhone’ile (iOS), meetod, mida bandiidid kasutavad teie telefoni nuhkimiseks, kĂĽsimused ja vastused Waze ja Student ID kohta. Allpool vaadake kĂĽmmet kõige loetud artiklit mobiilirakendustes TechTudo jaanuaris.

1/6 Võrrelge TechTudot Internetis odavate toodete mĂĽĂĽgil leidmiseks – Foto: Marvin Costa / TechTudo

Võrrelge TechTudot, et leida Internetis odavaid tooteid mĂĽĂĽgil – Foto: Marvin Costa / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

1. Reklaamrakendused

2 of 6 Tasuta raha tagasi- ja ĂĽlekandeteenused on mõned Ame Digital vaatamisväärsused – Foto: Disclosure / Ame Digital

Raha tagastamine ja tasuta ĂĽlekandeteenused on mõned Ame Digital vaatamisväärsused – Foto: Disclosure / Ame Digital

See loend koondab viis reklaamirakendust, allahindlust ja kupongi, mis võivad aidata lubadust säästa raha aastaks 2020. Võimaluste hulgas on Ame Digital, tagasimakseteenus, mis tagastab osa ostudest saadud raha kasutaja taskusse, Cuponeria, mis pakub allahindlusi mitmele kauplustes ja võrrelge TechTudot, mis võrdleb kaupade hindu, et tarbijad saaksid teada, kas hinnad on tõesti odavad. Lisaks on rakendusi, mis saadavad teateid toote pakkumise korral, ja otsimootorid odavate lennupiletite jaoks.

2. Aastatasuta krediitkaardid

Nubankil 3-l kuuest on aastased krediitkaardid null – Foto: Rodrigo Fernandes / TechTudo

Nubankil ei ole annuiteetse krediitkaarti null – Foto: Rodrigo Fernandes / TechTudo

Digitaalpankadel on muu hulgas krediitkaardivõimalus ilma aastatasuta, eelised, mille mõned traditsioonilised pangad on ka kasutusele võtnud. Vahel fintech seda tüüpi põnevust pakuvad Nubank, Inter, Neon ja Digio. See nimekiri koondab teisi nende ettevõtete pakutavaid teenuseid, mis võivad olla kasulikud, kui otsustate, millist platvormi kasutada, näiteks virtuaalsete krediitkaartide pakkumine, võetavate intresside suurus ja allahindlused partnerettevõtetelt.

3. Salendav rakendus

Pärast uuenemissoove uueks aastaks on TechTudo koostas viie dieedirakenduse nimekirja, et kaalust alla võtta 2020. aastal. See programm pakub tervisealaseid näpunäiteid, toitu, sobivuse retsepte ja isegi treeningtunde, et kasutajad saaksid tervislikke harjumusi omaks võtta, muutes oma rutiini kodust lahkumata.

Võimaluste hulgas on sportlastele suunatud sotsiaalsed võrgustikud Fabulous, MyFitnessPal ja Strava. Kõik võimalused on tasuta, kuid alati on hea meeles pidada, et enne oma dieedi muutmist peate konsulteerima toitumisnõustajaga.

4. Kaitske end uudishimulike pilkude eest

Bandiidid kasutavad tavalisi kasutajate telefonide häkkimiseks erinevaid tehnikaid, et nende andmeid varastada ja rahalist kasu saada. Kurjategijad saavad rakendust kasutada varitsejad, kloonige oma WhatsAppi konto ja hankige oma andmed isegi WiFi-võrgu kaudu, millega olete ühendatud. Selles artiklis leiate viis viisi oma mobiiltelefoni nuhkimiseks, mõned ohutusnõuanded, mis õpetavad teid, kuidas ennast kaitsta ja mida teha võimaliku sissetungi ümberpööramiseks.

5. C6 Bank jõuab 1 miljoni kliendini

4/6 pakub C6 Bank tasuta kontosid ja kaarte ilma aastatasuta – Foto: Paulo Alves / TechTudo

C6 Bank pakub tasuta kontosid ja kaarte ilma aastatasuta – Foto: Paulo Alves / TechTudo

Nubanki ja teiste digipankade rivaal C6 Bank jõudis 31. detsembril 2019 avatud miljonile kontole – vaid kuus kuud pärast käivitamist. Platvormi eeliste hulgas on võimalus raha välja võtta ilma tasusid maksmata, tehinguid teha, TED-sid ja DOC-sid ĂĽle kanda, kaarte maksta ja taotleda otse rakenduse kaudu ja tasusid maksmata.

6. Pettus vale rakenduse tellimistasu eest

Turvafirma Sophos tuvastada, et mõned sõjavarustus – st rakendused, mis prooviaega kuritarvitavad, et kasutajatele põhjendamatuid tasusid kehtestada – on endiselt Google Play poest allalaaditavad.

Rakendus laeb automaatselt, kui kasutaja pole prooviperioodi tühistanud, isegi kui rakendus on telefonist kustutatud. Ettevõtte avaldatud loend sisaldab 20 rakendust ja igaüks neist võib kasutajale kaotada ligi 300 dollarit reaali.

99 tabas miljardi piiri ja kasutas Uberi kinnitamiseks Twitterit. Ettevõte märkis, et üle 53 000 reisi alustati hoones, kus asub konkurendi peakontor, Itaim Bibi naabruses Sao Paulos.

“Suur aitäh kõigile, kes päästsid võistlushoonesse 53 269 reisist 99,” seisis linnatänavatel sõitva musta veoauto teates. Tegevus toimis sotsiaalvõrgustikes.

8. Ebatavalised rakendused

See loend ühendab mitu telefoni installimiseks ebatavaliste funktsioonidega rakendust, kuid see võib teatud tegevuste ajal kasuks tulla. Üks võimalus on rakendus, mis võimaldab teil märkida auto parkimise koht, et te seda partiis kaotsi ei läheks.

Teised programmid aitavad tõlgendada vastsündinud hüüdeid, et näha, kas neil on vaja röhitseda, kas neil on kõht häiritud, kas nad on näljased või ärritunud. Muude teenuste hulgas on rakendusi, mis ütlevad, et filmi parimad stseenid lähevad vannituppa, ja teenused, mis on sarnased Tinderile, kuid ühendavad inimesi, kes vihkavad sama asja.

9. Esitage kĂĽsimusi Waze’i kohta

5/6 Waze töötab võrguĂĽhenduseta? 5 kĂĽsimust ja vastust GPS-i rakenduse kohta – Foto: Rodrigo Fernandes / TechTudo

Waze töötab võrguĂĽhenduseta? 5 kĂĽsimust ja vastust GPS-i rakenduse kohta – Foto: Rodrigo Fernandes / TechTudo

Selles artiklis on loetletud viis kĂĽsimust ja vastust Waze’i töö kohta, vastates kasutajatele ĂĽsna levinud kĂĽsimustele, näiteks võimalusele teenust võrguĂĽhenduseta kasutada. Samuti selgitatakse tekstis, kuidas GPS-i tööriistad teenivad raha, olles vabad ning kuidas toimivad välkekraanid, radar ja muud hoiatused koostöökaartidel. Kurioosumina paljastas artikkel ka rakenduse nime tähenduse.

10. Uus õpilase isikutunnistus

6 õpilase ID-d 6-st: rakendus võimaldab luua digitaalseid õpilaspileteid – Foto: Rubens Achilles / TechTudo

Ăśliõpilastunnus: rakendus võimaldab teil luua digitaalseid õpilaskaarte – Foto: Rubens Achilles / TechTudo

Uue digitaalse õpilaspileti üliõpilaspileti saab väljastada otse mobiilirakenduse kaudu. Alg-, tehnoloogia- ja kõrghariduse üliõpilased saavad kasutada tasuta teenust kontsertide, kinode ja muude kultuurisündmuste eest poole hinnaga tasumiseks identifitseerimise abil, millele pääseb juurde mobiiltelefoniga võrguühenduseta, ilma et oleks vaja vanal viisil füüsilist kaarti kaasas kanda. See õpetus näitab, kuidas mobiiltelefoniga rahakotti tellida, ja vajalikku dokumentatsiooni.

Tume WhatsApp: saate teada, kuidas seda funktsiooni alla laadida ja kasutada

Tume WhatsApp: saate teada, kuidas seda funktsiooni alla laadida ja kasutada