RAČUNALNIK

Rekorditulud Bi4All Portugali jaoks 2017. aastal

Nn inimressursid on ettevĂ”tte arendamise alustalad, mida tugevdati 2016/2017 jooksul umbes 14% personalist, nĂŒĂŒdsest 145 töötajat. 2018. aastal plaanib Bi4All tĂ”usta 180 töötajani. EttevĂ”te investeerib juhtimismudeli rakendamisse, mis keskendub juhtide meeskonnale.

Nagu JosĂ© Oliveira SAPO TEK-ile selgitas, on nĂŒĂŒd keegi, kes vastutab töötajatega suhtlemise eest, selgitades nende ettevĂ”ttega seotud kahtlusi ja muresid. See on omamoodi sĂ”ltumatu psĂŒhholoog ja usaldusvÀÀrne inimene, kes hoiab eraasjad juhtimise eest ise eemal ja annab inimestele volitused, kes on ettevĂ”tte suurim ressurss. Nende ĂŒlesandeks on ka talentide vĂ€ljaselgitamine ja nende meeskonnas ruumi saavutamine.

Üks 2018. aasta fookusi on Big Data piirkonna kasvatamine ja uute RGDP-alade uurimine. Big Data piirkonna andmetöötlusega tegeleva ettevĂ”ttena tunnetatakse Facebooki ja Cambridge Analytica andmetega seotud probleeme peamiselt nende klientide mures. “Meil on tehnoloogia ja tead kuidas projekti elluviimine ”, rĂ”hutas JosĂ© Oliveira, teatades, et tema esimene klient on tervishoiuministeerium.

Bi4All on loonud tööriista, mille eesmĂ€rk on olla andmekaitse politseitöö element, nimega DDT (Data Discovery Tools). SĂŒsteem jĂ€lgib isikuandmeid ja alati, kui nimi, maksumaksja ID vĂ”i muu element viiakse andmebaasi, millega see töötab, kĂ€ivitatakse hoiatus.

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jĂ€tkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH