Rekorditulud Bi4All Portugali jaoks 2017. aastal

Nn inimressursid on ettevõtte arendamise alustalad, mida tugevdati 2016/2017 jooksul umbes 14% personalist, nüüdsest 145 töötajat. 2018. aastal plaanib Bi4All tõusta 180 töötajani. Ettevõte investeerib juhtimismudeli rakendamisse, mis keskendub juhtide meeskonnale.

Nagu José Oliveira SAPO TEK-ile selgitas, on nüüd keegi, kes vastutab töötajatega suhtlemise eest, selgitades nende ettevõttega seotud kahtlusi ja muresid. See on omamoodi sõltumatu psühholoog ja usaldusväärne inimene, kes hoiab eraasjad juhtimise eest ise eemal ja annab inimestele volitused, kes on ettevõtte suurim ressurss. Nende ülesandeks on ka talentide väljaselgitamine ja nende meeskonnas ruumi saavutamine.

Ăśks 2018. aasta fookusi on Big Data piirkonna kasvatamine ja uute RGDP-alade uurimine. Big Data piirkonna andmetöötlusega tegeleva ettevõttena tunnetatakse Facebooki ja Cambridge Analytica andmetega seotud probleeme peamiselt nende klientide mures. “Meil on tehnoloogia ja tead kuidas projekti elluviimine ”, rõhutas JosĂ© Oliveira, teatades, et tema esimene klient on tervishoiuministeerium.

Bi4All on loonud tööriista, mille eesmärk on olla andmekaitse politseitöö element, nimega DDT (Data Discovery Tools). Süsteem jälgib isikuandmeid ja alati, kui nimi, maksumaksja ID või muu element viiakse andmebaasi, millega see töötab, käivitatakse hoiatus.