Renderdus näitab, milline peaks „Apple Watch Series 4” välja nägema suurema ekraaniga

Niipea, kui analĂĽĂĽtik Ming-Chi Kuo andis oma oletuse järgmise kohta vidin Apple’i poolt, mis käivitatakse selle teisel poolel, on ilmunud kuulujutud Apple Watchi järgmise põlvkonna suurema kuvari kohta – ja nĂĽĂĽd koos seadme illustratsioonidega.

Kuo sõnul on uued Apple Watchsi ekraanid 1,47 ″ ja 1,78 ″ – vastavalt 38 mm ja 42 mm mudelite puhul -, võrreldes praeguste kellade 1,32 ″ ja 1,5 ″ ekraanidega. Siiski on Apple’il võimalik ekraani laiendada ilma fĂĽĂĽsilisi mõõtmeid suurendamata stringid kantav, nagu Ben Geskin ette kujutas renderdama mis kirjeldab seda artiklit.

Apple Watch Series 4 kontseptsioon

Nagu disain näitab, saab Apple Watchi järgmine põlvkond võtta seadme välise vormingu järgi ekraanile rendinurga. Samuti vähendab see kaadri ja ekraani vahelist kaugust (raam) saab ekraani ala maksimeerida, nagu iPhone X-is.

Apple Watch Series 4 kontseptsioon

Kui need kuulujutud leiavad kinnitust, on tõenäoline, et 38 mm ja 42 mm mudelite kuvar tõuseb vastavalt umbes 38% ja 35%, selgub Ryan Jonesi loodud kontost.

Siin on kuulujuttudel põhinev Apple Watch Series 4 täpne mõõtkava. Pange tähele, et [relógio] 38mm oleks suurem kui praegune 42mm ekraan! ?

Siin, Watchi arendaja, lisasin ekraani mõõtmed millimeetrites ja pikslites.

38 mm seeria 4 ekraan on 38% suurem. 42 mm seeria 4 ekraanipind on 35% suurem.

See muudatus võib kasutajate suhtlust Force Touchiga praeguse mudeliga võrreldes oluliselt parandada. Lisaks saab Apple Watchi välimust ja komplikatsioone veelgi kohandada ning ilmselt on teksti vaatamiseks oodatud lisaruumi.

Apple Watch Series 4 kontseptsioon

Põhineb MacRumorsApple’i tarneahela allikate sõnul võtab Apple tõenäoliselt järgmise tunni Apple Watchis kasutusele microLED-ekraani. See tehnoloogia võib aidata kaasa järgmisele vidin see on veelgi õhem ja kergem kui praegune mudel, mis võimaldab Apple’il edasi arendada muid riistvarakomponente (näiteks akusid).

Apple Watch Series 4 kontseptsioon

Tõsi või mitte, näeme tegelikult, kuidas Apple Watchi järgmine põlvkond välja näeb Apple’i ĂĽritusel, mis toimub selle aasta septembris. Ja sina, mida sa sellest ideest / kuulujutust arvad?

MacRumorsi kaudu