Renderdused kajastavad Moto G8 Power Lite disaini

Renderdused kajastavad Moto G8 Power Lite disaini

Renderdused kajastavad Moto G8 Power Lite disaini

Veebruaris tutvustas Motorola Moto G rea kahte uut liiget: G Power ja G Stylus. Viimane leke näitab, et ettevõte valmistub turule tulema veel ühe mudeliga, mis peaks turule jõudma kui Moto G8 Power Lite.

Nüüd aga kuulus Leaker Roland Quandt, kes on tuntud täpse teabe levitamise eest, otsustas avaldada mitu renderdusseadet, näidates, et ta säilitas sama kujunduse nagu Moto G Power.

Näeme, et järgmisel Motorola vahendajal on ekraanil väike "auk", mis hoiaks eesmist kaamerat, mis annab hea ekraani ja keha suhte. Moto G8 Power Lite tagaküljel näeme vasakus ülanurgas kolme vertikaalselt joondatud andurit, mille all on LED-välklamp.

Mooduli kõrvale sisestatava väikese pealdise järgi on lisaks põhiandurile ka lainurk ja muud spetsiaalsed makrofotod. Turvafunktsioonina on Motorola logo sees sõrmejäljelugeja.

Renderdamine näitab ka seda, et sellel seadmel on C-tüüpi USB-port ja 3,5 mm kõrvaklappide pesa. Helitugevuse ja toitenupud asuvad otseküljel, samal ajal kui nupud pesa SIM-kaart on vasakul.

Siiani pole spetsifikatsioonide kohta palju teavet Moto G8 Power Lite, me teame ainult seda, et sellel peab olema MediaTek Helio P35 protsessor ja sama 5000 mAh aku nagu eelmisel kuul turule toodud mudelis. Kuid võttes arvesse terminit "Lite", on oodata ka väiksemas koguses RAMi ja sisemist salvestusruumi.

Motorola pole veel turuletoomise kuupäeva teada andnud, nii et peame ootama ettevõtte teadaannet, et teada saada, millal Moto G8 Power Lite sisse tuleb.

Via kaudu

Toimetaja soovitus: