ResearchKit aitab nĂĽĂĽd WebMD Pregnancy rakenduse abil kaasa rasedate terviseuuringutele

ResearchKit aitab nĂĽĂĽd WebMD Pregnancy rakenduse abil kaasa rasedate terviseuuringutele

Iga päev seda ResearchKit on panustanud rohkem arstide, teadlaste ja teiste tehtud uuringutesse. See algatus on osutunud andmete kogumisel väga usaldusväärseks, aidates uurida Parkinsoni tõve, autismi, epilepsiat ja palju muud.

Seekord laulis raamistik Seotud andmete saamiseks kasutatakse Apple'i Rasedus. Seda uuringut teevad WebMD veebisaidid, mis pakuvad koos usaldusväärset terviseteavet Scripps Science'i instituut (STSI), et aidata kaasa tervislikumale rasedusele.

STSI direktori dr. Eric Topol, "rasedad on meditsiiniliste uuringute osas kõige vähem uuritud rühm" ja ta usub, et ResearchKiti kaudu välja töötatud rakenduste abil saadud tulemused toovad tulevasi emasid, teadlasi ja uusi tervishoiutöötajaid ülevaade arstid raseduse ajal tüsistuste vältimiseks.

WebMD rasedus - ResearchKit

WebMD Rasedusrakendusest saavad osalejad uuringutele kaasa aidata, vastates küsimustele kasutatavate ravimite, raseduse ajal vaktsiinide, beebi positsiooni ja suuruse kohta sel ajal jne. Analüüsitud biomeetrilised andmed hõlmasid unetunde ja päevas tehtud sammude arvu.

Lisaks uurimisosale pakub see rakendus raseduse ajal ka mitmesuguseid andmeid, lisaks teavet protsessi kohta, fotosid, suhtlusvõrgustikke. See on inglise keeles saadaval seadmetele, kus töötab iOS 9 või uuem.


WebMD Pregnancy rakenduse ikoon

(AppleInsideri kaudu)