Retina ekraaniga uue MacBooks Pro viga võib teie fänne asjatult ellu äratada

Retina ekraaniga MacBook Pro ostmine Brasiilias ei ole lihtne ülesanne ja sellegipoolest ei maksa selle masina kohta kogu teabe olemasolu enne selle otsustamist, kas me tõesti tahame seda osta.

Nagu me siin teatame MacMagazine, On Apple hiljuti mõnda neist masinatest värskendanud. Mõned selle uue (2013. aasta alguses toodetud) MacBook Pro kasutajad on aga kurtnud sülearvutihuvilistega seotud probleemide üle.

15-tollise võrkkesta ekraaniga MacBook Pro salong

Allpool olevast videost on näha, mis juhtub: mõnel juhul võivad fännid suurendada kiirust potentsiaalselt ohtlikule tasemele, olenemata arvuti temperatuurist.

See on Samsungi süü. Ainult nalja, nalja! ? Tundub, et SSD-tarvikute üleminek Samsungilt SanDiskile on selle fännide tõusu süüdlane. Seda seetõttu, et uus tahkis-draiv (tahkis-draiv) tekitab nende juhtimises konflikti.

Kõik need näitavad, et tegemist on tarkvaraprobleemiga, mille saab hõlpsasti lahendada SMC värskenduse kaudu (süsteemihalduse kontrollervõi kontrolleri juhtimissüsteem), seega pole põhjust muretsemiseks.

Arvestades, et probleem puudutab ainult uusi MacBook Pro mudeleid (“2013. aasta algus”). NĂĽĂĽd on veel oodata, millal Apple paranduse välja annab.

[via AppleInsider]