Revolut avab Matosinhoses innovatsiooni- ja tugikeskuse. Ettevõtte asutaja külastas Portugali

19. märtsil avatakse Revolut Matosinhoses, innovatsiooni- ja tugikeskuses aadressil 612 Avenida Menéres, mis võõrustab enam kui 100 fintechi töötajat. Lähitulevikus loodab ettevõte suurendada spetsialistide arvu ja ületada 500 erinevates valdkondades: finantskuritegevus, kaebuste haldamine, klienditugi ja muud. Avatseremoonial osalevad Revoluti asutajad Nik Storonsky ja Vlad Yatsenko.

Väärib märkimist, et 2019. aasta veebruaris paigaldas ettevõte Matosinhose kesklinna Ivensi hoonesse klienditoeks 70 töötajat. Revoluti plaan on muuta Porto keskus Poolas Krakowis asuva rajatise taha Euroopas suuruselt teiseks, mis annab lähiaastatel tööd uutele töötajatele.

Uuenduskeskuse ehitamiseks valitud hoonete kohta tõi ettevõte esile oma 84 aasta pikkuse ajaloo Matosinhoses avamisest. „Vaatamata oma olemasolule, paigaldati paljudest kalakonservitehastest alates 19. sajandi lõpust Matosinhosesse esimene litograafia alles 1936. aastal, mis võimaldas flanderitele värvikat printimist. See on Amorim & Amorim, Ld. ÂŞ, mis hõivas – ja laienes järgmisel aastal – modernistlike arhitektuuriliste eripäradega hoone “, viitab Revolutile.

tek revolut matosinhos

612 Avenida Menéresest Matosinhoses saab Revolutsiooniline Innovatsioonikeskus.

„Data-title =” tek revolut matosinhos – Revolut avab Matosinhoses innovatsiooni- ja tugikeskuse. Ettevõtte asutajad kĂĽlastasid Portugali – SAPO Tek ”> tek revolut matosinhos 612 Avenida MenĂ©resest Matosinhoses saab Revolutsiooniline Innovatsioonikeskus.

2019. aasta septembris näitavad viimased andmed, et Portugalil on 250 000 tellijat ja keskmiselt 1000 viidet päevas. Ettevõte kinnitas SAPO TEK-ile, et riigis on praegu üle 400 tuhande kliendi. Ettevõtet peetakse Euroopa kõige väärtuslikumaks fintechiks, mille väärtus on üle 5,5 miljardi dollari.

Ettevõtte töötajate jaoks otsitakse inimesi lisaks klienditoele ka kaebuste, uurimiste ja õigusaktide järgimise osas. Portosse kandideerimiseks mõeldud lehel on vabu pakkumisi klienditoeks mitmes keeles, näiteks prantsuse, saksa, bulgaaria, kreeka, tšehhi, ungari, itaalia, jaapani, rumeenia ja hispaania keeles. Lisaks muudele ametikohtadele on vabu kohti ka IT-administraatoritele, finantskuritegude analüütikutele.