Revolut kavatseb värvata Portosse 400 inimest klienditoeks ja muudeks spetsialiseeritud ametikohtadeks

Revolut on “kaasaegne” makselahendus ja see on kasvanud väga märkimisväärselt, ületades 6 miljonit kasutajat. Fintechi idufirma on hiljuti sisenenud kauplemisturule, et hõlbustada oma rakendusega aktsiate ostmist. Kindel on see, et selle ettemakstud deebetkaartidega toetatava digitaalse panganduse alternatiivi kasvades peate nägema, et teie meeskond on tugevnenud ja Portost võib saada oluline klienditoe keskus.

Uudistele meeskonna tugevnemisest Portugalis on vastanud rahvusvaheline ajakirjandus ning Tech Crunchi teatel majutab Porto klienditoekeskus 400 uut töötajat. On märkimisväärne, et veebruaris paigaldas ettevõte Matosinhose kesklinnas asuva Ivensi hoone juurde klienditoeks 70 töötajat. Revoluti plaan on muuta Porto keskus Poolas Krakowis asuva rajatise taha Euroopas suuruselt teiseks, mis palgab lähiaastatel uusi töötajaid.

TC andmetel on Portugalil praegu 250 tuhat liitujat, lisades keskmiselt tuhat päevas. Ettevõtte töötajate jaoks otsitakse inimesi lisaks klienditoele ka kaebuste, uurimiste ja õigusaktide järgimise osas. Portosse kandideerimiseks mõeldud lehel on vabu pakkumisi klienditoeks mitmes keeles, näiteks prantsuse, saksa, bulgaaria, kreeka, tšehhi, ungari, itaalia, jaapani, rumeenia ja hispaania keeles. Lisaks muudele ametikohtadele on vabu kohti ka IT-administraatoritele, finantskuritegude analüütikutele.

Ettevõte palkab konkreetsetele ametikohtadele ka kogenumaid nimesid, näiteks Portugali kogukonnajuht (Miguel Costa, varem töötanud Mog ja Nomad Techis), avalike suhete ja kommunikatsiooni eest vastutav isik (Rebeca Venâncio Microsoft Portugalis) ja kasvujuht (Ricardo Macieira, endine Airbnb maavanem Portugalis).