Revolut laiendab Visa-ga uues partnerluses äritegevust 23 uuele maailmaturule

Fintechi idufirma “ükssarvik” ja Visa teatasid pressiteates partnerlusest, mille eesmärk on laiendada Revoluti äri kogu maailmas. Otsuse eesmärk on pakkuda traditsioonilisele pangandusele alternatiivseid teenuseid viies uues piirkonnas, tuues kokku 23 uut turgu enam kui 50 riiki kogu maailmas.

Fintech kavatseb oma teenuseid laiendada Ameerika Ühendriikidesse ja Singapuri 2019. aasta lõpuks, järgides Kanada ja Jaapani turge, ütles ettevõte Reutersile. Revoluti tegevjuhi ja asutaja uudisteagentuurile Nikolay Storonsky avalduse kohaselt pole saabumisi Ladina-Ameerikasse ja teistesse Aasia riikidesse veel kindlaks tehtud.

Klientide arvu kahekordistamise või isegi kolmekordistamise eesmärgi saavutamiseks soovib Revolut palgata umbes 3500 uut töötajat. “Meil on nĂĽĂĽd 1500 töötajat, kuid järgmisel suvel plaanime saada umbes 5000 inimest,” ĂĽtles Nikolay Storonsky Reutersile.

Revolut oli teinud Visa-ga koostööd 2017. aastal, kui ta hakkas Euroopa klientidele väljastama Ameerika finantsteenuste ettevõtete kaarte. Uue lepingu eesmärk on pakkuda ülemaailmsetele turgudele juurdepääsu Visa Directile, B2B makselahendusele väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele ning ülemaailmsetele organisatsioonidele, samuti sotsiaalse mõju programmidele. lisaks praegu pakutavatele teenustele.

“Ăśkssarviku” idufirma on alates selle loomisest 2015. aastal kiiresti kasvanud. Ăśle 8 miljoni abonendi on esindatud ja see on esindatud mitmes Euroopa riigis, kus asub Portugal.