RFID-toega iPhone on identifitseerimise ja maksevahendina väga populaarne

RFID-toega iPhone on identifitseerimise ja maksevahendina väga populaarne

Eelmisel nädalal levinud kuulujutud tulevase raadiosagedustuvastuse toe kohta iPhone'is tõid kaasa palju ideid selle kohta, mida Apple saab selle tehnoloogiaga teha – see on mõeldud kahe seadme / objekti vahelise suhtluse tagamiseks väikeses ruumis ilma palju energiat kulutamata. Põhineb RegistreerimineĂśks asi, mida Cupertino selle tehnoloogia abil uurima peab, on selle kasutamine maksete töötlemise sĂĽsteemina, mis võib avada mitmeid võimalusi.

RFID töötab iPhone'is

Uuringud on näidanud, et seda tüüpi kommunikatsioonifunktsioonidega mobiiltelefonid levivad lähiaastatel kiiresti ja on 2014. aastal kogu tööstuses kasutatavate seadmete seas kuuendal kohal. Kuna nad on võimelised toimima maksete töötlemise süsteemidena, on sellel konkreetsel telefonil potentsiaal teenida miljardit dollarit aastaste tehingutega kuni 110 miljardi dollarini viie aasta pärast.

Selle tehnoloogia kasutuselevõtu praeguse stsenaariumi huvitav külg on see, et selles valdkonnas on teised ettevõtted proovinud minevikus palju investeerida, otsida kasumit ja kiiret levikut erinevate seadmete vahel. Näiteks Nokia on ettevõte, kellel on ka nende funktsioonidega seotud patendid; Kuid see läheb üles ja alla, kui üritatakse teha seadmeid, mis suudavad neid õigesti ära kasutada, olukordade kaudu, mida Apple, nähes selle toimivust selles valdkonnas, võib heade toodete loomisel vältida.

Kuid Mac sekti Pange tähele, et RFID-toega iPhone suudab peale maksete haldamise teha ka paljusid asju. Algusest tuvastamiseks kuni keerukate turvasüsteemideni väidavad mõned inimesed, et Apple'i nutitelefonid võivad rahakotis asendada kõik ja isegi muud, kui võtame arvesse: laiendatud võimalusi.