Riboni rakenduse abil annetate olulistele sotsiaalasutustele ega pea dollareid taskust välja võtma!

Oluline on mõista rolli, mis igaĂĽhel meist on maailma paremaks muutmise protsessis, eriti neile, kes elavad vähemate tingimustega. See on rakenduse eesmärk Lindi, mis võimaldab meil teha annetusi kohaliku valuuta (lindid) põhjal, mida kasutajad ei osta – vaid annavad ära.


Riboni rakenduse ikoon

Annetuse toimimise paremaks mõistmiseks on vaja mõista, mida iga kasutaja selles protsessis mängib. Esiteks võimaldab sisukuraator igapäevaselt levitada positiivseid uudiseid sööma rakendus; Seda uudist toetab Riboni partner, kes maksab avaldamise eest. Iga päev, kui rakenduse avate ja uudiseid loete, saate 100 linti – valuuta, mis antakse ka registreerimisel ja rakenduse sõpradele suunamisel.

Nupu kaudu nupp sööma, Teil on juurdepääs annetuste vahekaardile; on võimalik kontrollida Pita kogust ja teha annetusi nelja tüüpi valitsusvälistele organisatsioonidele, mis on seotud agentuuridega The Life You Can Save or Give Well.

  • Narkootikum: annetus, mille on saanud Schistosomiasis Control Initiative (SCI), mis tegeleb troopiliste haiguste likvideerimisega ravimite levitamise kaudu;
  • Joogivesi: annetused, mille on saanud Evidence Action, mis tegeleb joogivee hooldamise ja juurdepääsuga tarbimiseks ja hĂĽgieeniks;
  • Toidu rikastamine: annetused, mille on saanud projekti Terved lapsed (PHC), mis tegeleb laste alatoitluse vastu võitlemisega;
  • Põhiline tervis: annetus, mille sai Living Goods, kes osutab Kagu-Aafrikas esmatasandi tervishoiuteenuseid.

Kõik nimetatud vabaühendused on välismaised, kuid rakenduse arendaja ütles, et nad töötavad Brasiilia institutsioonide nimel, et rakendus neid toetaks.

Lisaks avaldatakse annetuste abil loodud sotsiaalse mõju dokumendid iga kahe kuu tagant rakenduses endas. Aruanded näitavad, kui palju annetati Pita ja kuidas toimis annetuste jagamine sotsiaalsete põhjuste vahel. Sama aruande juurde pääseb ettevõtte ajaveebist. Lisateavet annetuste, aruandekohustuse ja Riboni kasutajate ning partnerasutuste ees leiate KKK-st.

Riboni rakendus on saadaval iOS-i ja Android-i jaoks.

näpunäide Marco Gomes