Riiklik rakendus võimaldab tuvastada Brasiilia poliitikute korruptsiooni

Brasiilia okupeerib 96. koht peal Korruptsioonitaju indeks (CPI). Kõige vähem korrumpeerunud riikide valitsusväliste organisatsioonide loetelu Rahvusvaheline läbipaistvus, mis koosneb 180. Koos enamik kandidaate kes on kohal igal valimisel, korralikku on raske valida. Ettepanekuid saab kasutada baromeetrina, kuid mitte kunagi eraldi.

Kas olete mõelnud kui saaksime uurida poliitiku kõiki kulutusi, puudujääke ja projekte kas hääletame või mõtleme valimistele? Seda on lihtsam valida. Ja kui me teile seda ütleme see on juba võimalik?

Uus kodanike teadlikkuse rakendus astuvad oma esimesed sammud Brasiilias. Mõned mängu kujul, muud kui Avalikvõi lihtne “Desinfektomeeter”. Neil kõigil on siiski midagi ĂĽhist missioon: selgitada valijate teadmatust.

vaata oluline rakendus parlamendiliikmete tegevuse jälgimiseks:

Poliitikute rekordidetektor

Võitja Grand Prix, selles kategoorias enneolematu auhind Mobiil tegi Cannes Lions 2018, rakendus Poliitikute rekordidetektor ilmus 2016. aastal Google Chrome’i laiendusena. Tema võimaldab teil vaadata mis tahes poliitiku andmeid teie fotolt või nimi.

Kuid uuringu puudumine pole alati kõige usaldusväärsem näitaja. Järgmiste rakenduste abil saate ise uurida.

FISKALISE OPS

FISKALISE OPS lubab vaata kõiki Brasiilia saadikute deklareeritud kulusid täpse numbri, viite, vastuvõtja jne. Koos temaga Võite arvamuse avaldada, kui arvate, et kulu on kahtlane.

Rakendus ei luba päringu statistikat ja tema arvamus pole teada. Ikka nii suur usaldusväärsuse baromeeter. Jälgige üldkulusid, ühekordset väljamakset või ebaproportsionaalseid summasid ja ennekõike abisaajate nimesid. See on suurepärane vahend ajakirjanikele otsin korruptsioonialaseid uurimisliine.

Superkodanik

Superkodanikon seevastu mäng nagu UNO, millega Leiad saadikutelt tasud, puudumised ja muudatusettepanekud Brasiillane. Süsteem segab kiri, mis näitab kandidaadi kulutusi ja peate valima ühe neist.

Võitmiseks peab teie esindaja olema õiglasem kui teie vastane. Mäng võib aga rumal välja näha andmed on väga kasulikud. On mänguline viis oma kandidaadi või esindaja kohta vahelehti hoida.

Monitor, Brasiilia!

Monitor, Brasiilia! teha seda võimalikuks jälgida üksikasjalikult saadikute ja senaatorite tegevust. Lihtne ja hästi hajutatud liides, puudutades sotsiaalseid võrgustikke, hõlbustada poliitikute veidra käitumisega konsulteerimist.

Peale selle esitleb iga parlamendiliikme ĂĽksikasjalikud failid, ekstravagantne hinnang, arve esitati, ja teised. Sina ka saab arveid kommenteerida esitleda ja alustada arutelusid teiste rakenduse kasutajatega.