Rikked WhatsAppis ja spioonirakenduses tõid rakenduse esile juulis

WhatsAppi puuduseks on see, et Internetist loetakse kõige rohkem kulleritega seotud uudiseid TechTudo juulis. Rakenduse probleemid muudavad kasutajate vestluses heli ja piltide allalaadimise võimatuks. Teine probleem, mis silma on jäänud, on välise programmi kasutamine, mis võimaldab tal kontakte nuhkida, teavitades teda platvormil võrgus olles.

Samuti tõsteti esile Messengeri tagasikutsumist Microsofti poest, mis teatas Windows Phone’i toetuse lõppemisest. Peale selle õpetavad mõned näpunäited, kuidas taastada vestlustest kustutatud sõnumeid ja fotosid ning kuidas muuta vestlustes kasutatavaid fonte. Vaadake allpool kĂĽmmet kõige loetumat artiklit, mis on seotud WhatsAppiga. TechTudo juulis.

WhatsAppi saab tasuta kasutada kahes erinevas intelligentsuses; vaata

1 kaheksast WhatsApp koges ebastabiilsust ja teda kasutati juulis pettuste jaoks – Foto: Anna Kellen Bull / TechTudo

WhatsApp on kogenud ebastabiilsust ja seda kasutati juulis pettuste jaoks – Foto: Anna Kellen Bull / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

2/8 WhatsApp ei laadi heli ja pilte ebastabiilsuse ajal alla – Foto: Reproduction / TechTudo

WhatsApp ei laadi heli ja pilte ebastabiilsuse ajal alla – Foto: Reproduction / TechTudo

Juuli alguses põhjustas ebastabiilsus WhatsAppi korraliku töö lõpetamise. Mõned kasutajad ei saa Android-telefoni, iPhone’i (iOS) ja veebiversiooni kaudu vestluses heli ega pilte alla laadida. Probleem kuvab tõrketeate “Pilti ei saa edastada” ja jõuab Brasiiliasse, Saksamaale ja teistesse Euroopa riikidesse. Siinkandis jagatakse mõnda voolu ja kuulujutte ebastabiilsuse valede põhjustega. Samal ajal ebaõnnestusid ka sama ärikonglomeraadi teenused Instagram ja Facebook.

2. HĂĽvasti, Microsofti pood

3/8 WhatsApp lõpetab oma töö Windows Phone’is – Foto: Luciana Maline / TechTudo

WhatsApp lõpetab oma tegevuse Windows Phone’is – Foto: Luciana Maline / TechTudo

Alates 1. juulist ei saa WhatsAppi enam Windows Phone’i rakenduste poest Microsoft Store’ist alla laadida. See on esimene samm platvormi messengeri toe lõpetamise suunas, mis kuulutati välja eelmisel kuul. WhatsApp lõpetab kõigi sĂĽsteemiversioonide töö pärast selle aasta 31. detsembrit.

3. Spioonirakendus jälgib kontakte

4-st 8-st WhatsAppi veebireklaamist jälgitakse platvormil olevaid kasutajaid – Foto: Reproduction / Marvin Costa

WhatsAppi veebipõhine jälgija jälgib platvormil olevaid kasutajaid – Foto: Reproduction / Marvin Costa

See õpetus õpetab, kuidas kasutada veebirakendust WhatzTrack, mis annab teile teada, kui WhatsAppi kasutaja on võrgus, näitab päeva ja kellaaega, millal jälgitav isik messengerisse jõudis või kas ta oli aktiivne reaalajas. See teenus on ette nähtud selleks, et teada saada, kui keegi näiteks teie sõnumit eirab. Rakenduse kuvatav teave on avalik.

4. Taastage kustutatud fotod ja videod

WhatsAppi vestlustest on võimalik kustutatud meedium taastada. Selles artiklis õpetatakse selle probleemi lahendamiseks kolme viisi Androidis ja iPhone’is (iOS). Valikute hulgas on varunduse taastamine Google Drive’ist või iCloudist või rakenduse Google’i sĂĽsteemidesse salvestatud failikaustade kontrollimine. Kasulikud näpunäited juhtudel, kui fotod ja videod kogemata vestlusest kustutatakse.

5. Häkkerid saavad teie fotosid messengeris manipuleerida

WhatsAppi Androidile kahtlustatav haavatavus võib kurjategijatele fotosid, videoid ja sõnumeid paljastada. Teadlased on tuvastanud, et pahatahtlikud rakendused võimaldavad kurjategijatel sisu vaadata ja sellele juurde pääseda, ilma et kasutaja seda teaks. See annab häkkeritele võimaluse saata teie nimel võltsitud ja petlikke teateid. Ebaõnnestumine mõjutab samamoodi ka telegrammi.

6. Kustutatud sõnumite taastamine

5/8 WAMR-i taastab WhatsAppis kustutatud sõnumid – Foto: Play / Helito Beggiora

WAMR taastab WhatsAppis kustutatud sõnumid – Foto: Reproduction / Helito Beggiora

Rakendusega WAMR on võimalik leida saatja poolt WhatsAppi vestlusest kustutatud sõnumite sisu. Lisaks tekstile on võimalik taastada ka fotosid, videoid ja heli, teatamata sellest inimesele, et sõnum on taastatud ja läbi loetud. Pärast aktiveerimist kuvab rakendus kogu kustutatud sisu hõlpsalt. Teine rakendus, mis täidab sama funktsiooni, on Restory.

7. Kuidas kasutada vestluses erinevaid fonte

6/8 tasuta rakendusega WhatsAppis fontide stiilide isikupärastamine – Foto: Reproduction / Helito Beggiora

Kohandage tasuta rakendusega WhatsAppi fondi stiili – Foto: Reproduction / Helito Beggiora

Selles õpetuses õpetatakse rakendust Vestlusstiilid muutma Android-telefoni WhatsAppis kasutatavat fonti. Nii saate sõpradega vesteldes suhelda privaatsete kirjadega. See rakendus võimaldab teil kasutada suurtähti, fondivahet, ĂĽlaindeksi märke ringides ja ruutudes jne. SĂĽsteemi peal olevad otseteed võimaldavad teil vestluse käigu ajal fonti muuta, ilma et peaksite teksti “kopeerima ja kleepima”.

8. Uus viis piltide redigeerimiseks

WhatsApp testib uut funktsiooni, mis võimaldab vestlustes saadud pilte redigeerida. Foto eelvaate ekraanile lisatakse uus nupp “Muuda”, mis võimaldab teil pilte, teksti ja kleebiseid kiiresti sisestada. Selle eesmärk on fotosid vahetada ja modifitseeritud koopiaid samas vestluses hõlpsalt saata, ilma et peaksite pilte alla laadima ja käsitsi esitamisprotsessi alustama, muutes suhtluse sujuvamaks.

9. Teatises sisalduva heli kuulamine

7/8 Portaali WABetaInfo andmetel võimaldab uus funktsioon WhatsApp kasutajatel heli otse teatise kaudu esitada – Foto: Play / WABetaInfo

Portaali WABetaInfo andmetel võimaldab uus funktsioon WhatsApp kasutajatel heli otse teatise kaudu esitada – Foto: Play / WABetaInfo

Veel ĂĽks juulis avaldatud test näitab, et WhatsApp võib omandada funktsiooni, mis võimaldab teil märguannete kaudu heli kuulda. Katse on iPhone’is (iOS) teada, kuid sĂĽsteemis pole kindlat saabumisprognoosi. Ressursside olemasolul pole vaja helisõnumi kuulamiseks vestlust avada, Messengeris suhtlemist kiirendada.

10. FGTS-iga toimunud riigipööre

8 WhatsAppi riigipöördest 8-st simuleeris FGTS-i vabastamist ja jõudis 100 000 brasiillaseni – Foto: Reproduction / dfndr lab

WhatsAppi riigipööre simuleerib FGTS-i vabastamist ja jõuab 100 tuhande brasiillaseni – Foto: Reproduction / dfndr lab

FGTS vabastamisega seotud riigipöördest teatas föderaalvalitsus, mis levis eelmisel kuul WhatsAppis. Teadlaste sõnul mõjutab see rohkem kui 100 000 inimest. Sõnum palub kasutajatel vastata võltsitud Caixa uuringutele, mis sisaldavad selliseid kĂĽsimusi nagu „Kas soovite kogu FGTS-i või osa sellest tagasi võtta? “Eksitav leht palub kasutajatel lubada ka brauseri märguanded, mis avab lĂĽnga, et kurjategijad saaksid tulevikus pahatahtlikke linke otse kasutajate telefonidesse saata.” Ka juulis jagati kulleritele 13. Bolsa FamĂ­lia ja proteesiprotseduure pakkunud petuskeeme.

Kuidas leida WhatsAppis Chrome'i pistikprogrammiga töörühmi

Kuidas leida WhatsAppis Chrome’i pistikprogrammiga töörĂĽhmi