Rikkumine viib Google Mapsi redigeerimistööriista sulgemiseni

Google võib olla üks suurimaid tehnoloogiaettevõtteid maailmas, kuid ta ei saa seda kõike üksi. Mõnikord on Interneti-kasutajate abi hädavajalik, et mõned teenused oleksid võimalikult täielikud. Ja Map Creator on just see: koostöövahend, mida Interneti-kasutajad üle kogu maailma saavad kasutada Google Mapsi toiteks.

Probleem on siis, kui trollide halvad kavatsused ĂĽletavad Interneti-kasutajate heatahtlikkuse – inimesed, kelle tegevus on lihtsalt ebastabiilne.

Rahvusvahelises ajakirjanduses on hiljuti jõudnud kaks juhtumit: Edward Snowdeni vilepuhujate olemasolu Valges Majas; ja võib-olla tõsisemalt öeldes – Androidi pilt, mis pissib õuna. Mõju on selge.

NAME

Google’i sõnul on Map Creatori rämpspostitase viimastel kuudel sedavõrd suurenenud, et tehnoloogia on otsustanud tööriista välja lĂĽlitada. Meetmel on praktilisi mõjusid alates homsest, 12. maist, kirjutab The Next Web.

Mis juhtub, on see, et Google vaatab iga Interneti-kasutajate soovitatud sissejuhatuse käsitsi üle, kuid tegeliku ja vale vahel ei saa meeskond lõpuks kõike ventileerida.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi