IGRE

Rikutage nutitelefon rakendustega „kõige jaoks” ja „millegi muu” jaoks

Seda nädalat tähistas FaceApp, mis on tuntud kui „vanemarakendus“, naasmine kellegi foto muutmiseks inimese vanaks versiooniks. See rakendus on tekitanud poleemikat seoses võimalusega koguda kasutajatelt andmeid, mis kahjustab nende privaatsust. Nii, tõsi või mitte, installige oma vastutusel.

Kuid seal on rohkem. Hasbro kuulus Life Game juhatus on taas nutitelefonide videomängudes, kuid võite proovida ka lõbusat koerte koolitusrakendust. Salvestage kõik selle nädala uudised allpool.

Kas teil on halb koer? Lahenduseks võib olla rakendus, mis panustab koolitustele ja pakub lõbusaid auhindu

Koera koolitamine ja samal ajal neljajalgse sõbraga sõlmitud sõpruse tugevdamine on Dogo rakenduse eesmärk.

Rakendus, mis ei nõua konto loomist, kasutab klikkerite koolitust – helisignaali, mis tähistab looma auhinna sobivat käitumist või hetke. Seetõttu on kerged eined ja maiused missiooniedu saavutamiseks hädavajalikud.

Kuna eesmärgid sõltuvad omanikult omanikule, esitab Dogo mitmel koolitustasemel 60 sessiooni jooksul samm-sammult juhised ja illustratsioonid.

Kõige lihtsamate asjade jaoks aitab see rakendus õpetada teie koera põrandal püsima või laskma tal rihma kanda. Takistuste hüppamine, roomamine ja käte plaksutamine on kõige nõudlikumate omanike väljakutsed.

Kui teil on endiselt probleeme, võite alati abi küsida rakendusest “ametlik treener”. Seega on rakenduse pakutud testi läbimine kindlasti lihtsam.

See rakendus on tasuta ja saadaval Androidi ja iOS-i seadmetele.

Elumängu puhkus: Hasbro kuulsal mängul on Portugali maitse

See kuulsast Hasbro lauamängust inspireeritud nutitelefoni videomäng kutsub perekonda ja sõpru puhkama vulkaaniliste saarte eksootilistele randadele.

Marmalade mängustuudio Portugali meeskond on nutitelefonidele reprodutseerinud mitu Hasbro lauamängu, sealhulgas Battleship, Cluedo ja Game of Life originaalversiooni. See on täpselt spin-off viimasest, mis äsja poodidesse jõudis, koos pühade subtiitritega ja mängijaid pühade seiklustele kutsudes lauamängu formaadis.

Mäng viib mängijad eksootilistele randadele vulkaanilistel saartel, proovides ehitada liivaskulptuure, sukelduda, võisteldes samal ajal sõprade ja perega. Saate koguda unikaalseid mälestusi ja salvestada parimad hetked fotodele. Mängijad, kellel on rohkem puhkusemälestusi, koguvad mängu võitmiseks rohkem punkte, mille jaoks peavad nad uurima erinevaid saare radasid.

Game of Life Vacationsil on erinevad tegelased, kes esindavad pardal olevaid ettureid, näiteks surfarite pere, seikleja seljakotiga seljas, rändav õde, kes saavad saarel ringi liikuda sportauto, jalgratta, mootorratta või bussiga. .

Mäng võimaldab kuni neljal mängijal mängida võrgus ja võrguühenduseta mitmikmängu. Mäng maksab Androidi versioonis 3,14 eurot (müüdud) ja iOS-is 4,49 eurot.

FaceApp on tagasi ja hoolitseb selle eest, et te oma fotosid ei salvestaks. Uskume?

Kaks aastat tagasi tekitas rakendus poleemikat ja nüüd naaseb see, näiteks kahtlused privaatsuses.

Viimastel päevadel on rakendus, mis jäädvustas kasutajate fotosid ja näitas, kuidas nad 50 aasta pärast välja näevad, #OldFaceChallenge väljakutsega tagasi uudiste juurde. Kiiresti on sotsiaalsed võrgustikud üle ujutatud anonüümsete fotodega, mõjutajad ja kuulsused jagavad tulemusi.

Spordifännid, muusikud ja näitlejad on oma iidolite fotodele rakendanud ka “aja võlu”, mitte alati kõige parema tulemusega.

See rakendus pole midagi uut. See käivitati 2017. aastal ja demonstreeris oma võimet pilti muuta ja inimesi naerma ajada ning nüüd liigutavad vanusefiltrid fänne sotsiaalvõrgustikes jagatud väljakutsetelt.

Privaatsusriskide kohta on palju hoiatusi, kuid see ei näi vähendavat kasutajate huvi, kuna Androidis on alla 1 miljoni allalaadimise ja iOS-is 500 000 hinnangut.

Eksperdid analüüsisid teenusetingimusi, mille kohaselt on kasutajatel lubatud oma fotosid kasutada peaaegu kõigeks, isegi äriliseks kasutamiseks, pakkudes peaaegu piiramatut kontrolli, mis pole enamikus rakendustes ebanormaalne. Sellegipoolest veenis arenduse taga olev ettevõte TechCrunchi, et tavaliselt kustutab fotod 48 tunni jooksul ja et ta ei jaga andmeid teiste ettevõtetega.

Kui te pole seda proovinud, saate selle iOS-i ja Android-i jaoks alla laadida, kuid omal vastutusel.

Korraldage kogu pere ühes rakenduses. Kas olete seiklusvalmis?

Alates majapidamisest kuni ostlemiseni soovib rakendus OurHome aidata teie peret uuel ja lihtsal viisil korraldada.

“Rohkem organisatsiooni, vähem vaeva” on moto, mida tuleb järgida kohe pärast selle rakenduse installimist. Kuid kõigepealt peate registreerima kõik pereliikmed.

Selle rakenduse abil täidetakse ka kõige tüütumad ülesanded teiste maitsete jaoks. Iga ülesande täitmisega teenivad pereliikmed punkte. Lõppsihtkohta jõudes saab neid punkte omavahel vahetada ja läbi rääkida. Kes teab, perereis?

Mis puutub ostudesse, siis see rakendus võimaldab teil registreerida ostetavate toodete loendi, mida saab jagada kogu perega. Meeldetuletused ja sõnumiteenused hõlbustavad ka seda seiklust.

Kõige unustatumate jaoks saate alati valida, kas kirjutate rakenduse kalendrisse kõik pereüritused ja jälgite pere arengut.

See rakendus on Androidi ja iOS-i seadmetele tasuta saadaval.

Kmovie rakendus ei vananda ega nuumata inimesi. Pange nad liikuma

Selles redaktorirakenduses saate valida hulga mallide ja ettepanekute seast, mida rakendada hulgale fotodele, mis omakorda muudetakse lühikesteks animeeritud videoteks suhtlusvõrgustikes jagamiseks.

Redigeerimisvahendina on Kmoviel videote tegemiseks mitu mudelit, millel on sugestiivsed nimed nagu “Uus teekond”, “Mooncake”, “Oh MyGod” või “Kooliaeg”.

Fotojada saab valida telefonigaleriist või teha kohapeal. Samuti on võimalik redigeerida lühivideoid.

Lisaks “lõikamisele ja rattasõitmisele” on lõpliku animeeritud video loomiseks saadaolevate võimaluste hulgas ülemineku redigeerimise tööriistad, heli redigeerimine ja värvifiltrid. Samuti on võimalus lisada taustamuusikat ja subtiitreid.

Kmovie on tasuta (väidetavalt) reklaamivaba ja saadaval Play poest Android 5.1 või uuemate seadmete jaoks. See on olemas ka iOS-i terminali jaoks.

Jätke fotodel hüvasti turistide ja võõraste inimestega Bye Bye Camera abil

Tehisintellekti kasutatakse selles rakenduses soovimatute lisade eemaldamiseks teie fotodelt.

Kõige populaarsemates kohtades, nagu näiteks Rooma Trevi purskkaev, peate ideaalse võtte saamiseks järjekorras seisma ja isegi siis on alati oht, et fotol ilmub mõni teine ​​turist või “kips”. Ja kui soovite stseeni pildistada, võib see veelgi hullemaks minna.

Nüüd pakub Bye Bye Camera, et inimesi fotodest hõlpsasti välja tuua. See rakendus kasutab kõrvaldatavate märkide tuvastamiseks näotuvastusalgoritmi nimega YOLO (Sa vaatad ainult üks kord) ja seejärel veel üht tööriista vabaks jäetud ruumi “täitmiseks”.

Tulemused pole endiselt täiuslikud. Rakendus on aeglane, võib jätta piksli jälje inimeste viimise kohta ja nõuab head Interneti-ühendust. Kuid selle loonud kunstnik hoiatas, et idee ei olnud luua järgmine fototöötluse käivitamine, vaid tarkvarakunst.

See rakendus kirjeldab ennast kaamerana inimjärgsel ajastul. Ja ta hoiatab, et Bye Bye Caera abil saate viimaks fotosid teha ilma kohale ilmumata.

Rakenduse saab iPhone’i ja iPadi jaoks alla laadida App Store’ist, kuid see maksab 3,49 eurot.

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH