Rikutud ekraanidega MacBook Pro omanikud ühendavad jõud ja saavad Apple'i kohtusse kaevata

Rikutud ekraanidega MacBook Pro omanikud ühendavad jõud ja saavad Apple'i kohtusse kaevata

Arutasime seda probleemi märtsi keskel ja sellest ajast peale näib, et probleem on veelgi suurenenud. Ühesõnaga vähe MacBooks Pro võrkkesta ekraanidega (enamik neist käivitati 2013. aastal) vaatasid nad mõnes näites ekraanil aeg-ajalt moodustunud laike, väga tõsiseid asju.

Algses postituses tsiteeritud Facebooki grupp läheneb nüüd 1900 liikmele ja seda toetavad juba advokaadibürood, Whitfield Bryson & Mason LLP. Isegi veebipõhise küsimustiku loomine, et saada lisateavet, mis võib aidata tulevikus Apple'i vastu kohtumenetlust algatada.

Veebilehel Staingate.org selgitab rühm mõjutatud kasutajaid täpselt, mis juhtus, fotode ja andmebaasidega, kus on enam kui 2600 inimest, kes seni kannatanud. Nad nõuavad, et Apple käivitaks nendele masinatele tasuta asendusprogrammi, sõltumata sellest, kas garantii on (AppleCare) või mitte. On väga kummaline, et Apple on seda teinud paljudel teatatud juhtumitel.

Kui paned maha BBC, Apple'i poolt korralikult käinud kasutajate hirm, et probleem kordub aja jooksul ja nad ei saa enam abi.

(MacNNi kaudu)