Rikutud PowerPoint: vaadake, kuidas kahjustatud faile taastada

Kui teil on probleeme PowerPointi esitluse arvutis paljundamisega, pidage meeles, et olukorra ĂĽmberpööramiseks on mitu võimalust – tasuta või tasuline; Kontrollima

Kui teil on vaja kiiresti teha kvaliteetne esitlus, siis millist tarkvaralahendust te kasutaksite? Võite küsida miljonilt inimeselt ja 99% neist ei pea isegi mõtlemata peatuma: nad ütlevad, et on voolupunkt. Teised inimesed mäletavad seda Avatud kontor (odavaim), Coreli viik (kõige arenenum) ja Peaesineja (sest ÕUN!).

Kuid teie jaoks pole oluline vähemuse arvamus. Sellel turul on eriti Microsoft suveräänne valitsus; ja me kõik oleme teie ustavad ja tänulikud järgijad. Päeva lõpuks: kus me oleksime ilma Microsoft Office? Ela meie helget tulevikku: pimedat ajastut.

SEE voolupunkt on intuitiivne programm, mis võimaldab luua igasuguse keerukusega projekte alates kooli aruannetest kuni professionaalsete esitlusteni. Õigesti kasutades on see lihtne, kuid väga võimas tööriist, millel on väga lai funktsioonide valik; ja lisaks üsna usaldusväärne.

Kuid kahjuks pole keegi andmete kadumise eest kaitstud. Esitlusfailid võivad mis tahes põhjusel rikutud olla ja peate lihtsalt kahetsema, et varukoopiat ei loodud.

Tõlgi:

Tõlge: “Microsoft PowerPoint ei saa seda faili avada”

Kuid ärge heitke meelt: Microsoft olema varustatud voolupunkt kahjustatud andmete taastamisega. Kui soovite protsessi efektiivsemaks ja vähem stressi tekitada, siis on meie nõuanne: ärge ignoreerige programmi uusimat versiooni. Peal Kontor 98-2003, millel on endiselt palju lojaalseid kasutajaid, salvestatakse esitlus kui *.ppt. Poisid, lõpetage see viivitus! 21. sajandist on möödas peaaegu kaks aastakümmet: minge nüüd üle uuele versioonile!

Ja sellel on tõeline erinevus: failid *.pptx katki, ühilduv Microsoft Office 2007 ja uuemate versioonide taastumisprotsent on palju parem kui vanematel nõbudel.

Taastage kahjustatud failid

Okei, nii et teie failiga on midagi valesti. Kõigepealt veenduge, et seadmes, kuhu esitlus on salvestatud, pole probleeme. Mälupulkade või väliste kõvaketastega töötamine võib olla halb mõte, eriti võõrastes arvutites: kes teab, mis juhtus pinge või USB-kontrolleriga?

Välise salvestusruumi kasutamisel on tõenäosus midagi kaotada palju suurem. Tehke ketta kontroll: vaikimisi utiliit Windows saab korda. Kui midagi läheb valesti, kopeerige kahjustatud seadme esitlus põhikettale ja proovige see avada. On võimalus, et probleem kaob.

Kui probleem pole kettas, vaid failis * .ppt / .pptx ise, siis on aeg kasutada sisemist andmete taastamise tööriista voolupunkt.

Tõlgi:

Tõlge: „PowerPoint ei saa (faili nimi) saidil sisu lugeda. Kontrollige vigu ja kustutage need. Pärast kontrollimist kontrollige oma esitlust, kas ülejäänud on korras ”

Programmi uuemad versioonid tunnevad dokumendi ära “Katki” avamisfaasis; ja kui kahju polnud nii tõsine, pakuks see sel hetkel lahendust. Topeltklõps toimikus; oodake programmi laadimist ja ilmub dialoogiboks; pärast Taastuma. Kas see aitab? Ă•nn, kui aitate! Salvestage oma esitlus uuesti ja … hingake.

Rikutud PowerPoint: vaadake, kuidas kahjustatud faile taastada

Tõlge: „PowerPointil on sisemise sisuga probleem (faili tee on rikutud). PowerPoint pĂĽĂĽab esitlust paremaks muuta. Kui usaldate selle esitluse allikat, klõpsake nuppu “Paranda” “

Kuid mitu korda avate faili ja dialoogiboksi ei kuvata. Sellisel juhul peate juurde pääsema AvatudArhiivvoolupunkt – ja seejärel ilmuvas aknas valige kahjustatud fail ja klõpsamiseks aastal Avatud – Valige Ava ja taasta loendist.

Microsoft soovitab lahendust

Microsoft soovitab lahendust

Ei tööta? Tehniline tugi alates Microsoft soovitas veel mõnda originaalset lahendust, näiteks slaidide proovimine rikutud failist uude faili. Selleks looge tĂĽhi esitlus – klõpsake Slaidide loomine – slaidide taaskasutamine – sisse paremal kuvatavas veerus klõpsake nuppu Otsi – failide otsimine ja valige kahjustatud fail. Idee on selles, et kahjustatud esitluse slaidid kopeeritakse uude esitlusse.

Teine võimalus on proovida avada rikutud fail mallina. Sammude järjekord sarnaneb viimasega: minge a tĂĽhi esitlus – vahekaardil Kujundusja seejärel klõpsake nuppu Teemad – otsige teema järgi – ja proovige import katkine esitlus PowerPointile mudeli kujul.

Lõpuks saate laienduse muutmine teie rikutud failidest .ppt jaoks .rtf ja proovige Wordi kasutada. Võite kaotada mõned andmed, kuid see on parem kui mitte midagi.

Miski ei õnnestunud! Mida me saame teha?

Kui kõik senised jõupingutused on olnud asjata, on aeg edasi liikuda spetsiaalsed rakendused ja teenused. Muidugi võite otsida professionaalset abi algusest peale: see on kõige lihtsam ja garanteeritud lahendus. Kuid kahjuks pole see tasuta. Tegelikult on teave kõige väärtuslikum ressurss, mis meil täna on: nii et viie või kümne dollari maksmine olulise projekti päästmiseks pole nii hull.

Põhifail taastab kahjustatud PowerPointi failid

Failimeistri väljatöötatud algoritm

Üks failide taastamise kõige arenenumaid algoritme .ppt/.pptx on välja töötanud Põhifailid. Veebiliidese kaudu saate faile haarata otse nende veebisaidilt (hind: 5 dollarit faili kohta).

Kolm sammu võiduni:

Samm 1: klõpsake lehel suurel oranžil nupul Laadige failid üles ja alustage taastamist;

2. samm: valige Seda faile teie arvutis katki,

3. samm: tippige see sina e-post, jätke vahele a captcha (Kas see on kõige raskem osa?), Oota – Vaadake eelvaadet, makske 5 dollarit ja laadige tulemus alla. Järeldatud.

Failide taastamiseks kulub ainult 3 sammu

PowerPointi taastetööriistakast

Aga kui vaja töölaua lahendus aastaks valmis Windows, mis on eriti asjakohane, kui teil on palju rikutud faile, seetõttu soovitame tungivalt tööriist Taastamise tööriistakast. Litsents alates “PowerPointi taastetööriistakast” see maksab 27 dollarit, kuid sellega saate taastada piiramatu arvu faile – ja teie andmete konfidentsiaalsus on tagatud.

Teenus teatas kasutajale varem, mitu lehte ja objekti ta taastas, nii et te ei pea millegi jaoks raha kulutama. Ja kui faili sisemine arhitektuur on täielikult hävinud, mis on failide puhul väga levinud * .ppt tehtud vana versiooni abil voolupunkt 98-2003, tunneb nutiprogramm ära esitluses sisalduvad failid (pildid, videod, helid, elektroonilised tabelid) ja salvestab need eraldi kausta. See tähendab, et teil pole palju tööd uue esitluse loomiseks, kasutades taastatud faile.

PowerPointi taastetööriistakast

See on täiustatud programm, millel on väga lihtne liides. Puuduvad detailid või keeruline korraldus: õiglane avage PowerPointi taastetööriistakast – valige teie katkine esitlus – Oota – ja päästma tulemus.

Kuidas taastada PowerPointi esitlusi

Rikutud PowerPoint: vaadake, kuidas kahjustatud faile taastada

Kui Microsoft PowerPoint ei avane ja sisemine funktsioon ei suuda teie faile taastada PPTX / PPT, peate tegema järgmist.

  1. lae alla PowerPointi taastetööriistakast;
  2. Installige ja käivitage PowerPointi taastetööriistakast;
  3. Valige oma rikutud failid programmi esimesel lehel;
  4. klõpsake Advance;
  5. Oodake failide taastamist;
  6. klõpsake üleandmine;
  7. Salvestage oma taastatud esitlus Microsoft PowerPoint.

Mida arvate meie nõuannetest failide taastamiseks voolupunkt katki? Kommenteerige veel ühte viisi oma esitluse salvestamiseks!