“Ringtõbi”: kohtunik lubab iPhone 7/7 Plus omanikel Apple’i kohtusse kaevata

2018. aasta keskel kommenteerisime viga helikiip Alates iPhone 7/7 Plus mis ilmnemisel muutis kõne ajal valjuhääldi aktiveerimise võimatuks või näiteks sellise rakenduse nagu helisalvesti kasutamiseks. Nagu Apple ei ava ühtegi asendusprogrammi (mis on hästi teada tagasivõtmine) sellise komponendi puhul avasid mõned kasutajad, kelle käes oli selle defektiga iPhone, a kollektiivne tegevus ettevõtte vastu.

Hagis väidetakse, et “PiPhone väliskorpuses kasutatud materjal” on sisemiste osade kaitsmiseks ebapiisav ja ebapiisav “, mistõttu heli kiip kaotas elektrilise kontakti loogikaplaadiga seadme tavapärase kasutamise ajal” paindumise “tõttu.

Muidugi ĂĽritab Apple end kaitsta, võideldes hagi esitanud klientide nõuete ĂĽle. Eelmisel nädalal võttis selle juhtumi eest vastutav kohtunik sõna ja tagasi lĂĽkatud Apple’i taotlus keelduda väidetest kaudsete garantiide rikkumise, Magnuson-Mossi garantiiseaduse rikkumise ja rikastamise tõttu probleemi parandamise tõttu.

Kohtunik nõustus aga Apple’i väitega muudes taotlustes. Sellega lubati klientidel protsessi jätkata, kuid nĂĽĂĽd on neil 21 päeva aega oma tegevust muuta ja sellega edasi liikuda.

Selle käigus vajavad nad Apple’i kahjustatud iPhone’i parandamiseks või asendamiseks, samuti seadme garantii pikendamiseks mõistliku aja jooksul. Samuti otsitakse kahjusid, mida jagada kõigi mõjutatud tarbijate vahel.

MacRumorsi kaudu